Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3-3,5 millió Ft-ért autó?

3-3,5 millió Ft-ért autó?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Rengeteg márka rengeteg típusa megfordult a fejemben. A fent említett összeg lenne a keretem nyilván ha ennél kicsit drágább az autó (mondjuk 3,7-3,8 m . Azt még szerintem le lehet alkudni picit.) az nem gond. Jelen pillanatban a BMW F 30, Volkswagen passat cc(első gen.) , Mazda 6/3 2013-tól , Volvo S 60 / V 60 2012 környékétől . Illetve van még egy modell a Honda Accord 8. generációja de ahhoz képest hogy lassan 15 éves autók lesznek nevetségesen magas áron vannak. Főleg azzal az okádék pamut vagy milyen belsővel. A jól felszerelt pedig nagyon ritka és drága. Szerintetek melyik ésszerű választás? Nyilván nem pénz temetőt akarok magamnak
2020. jan. 21. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kereskedotol vennel vagy magamebertol?

kulfoldrol behozott kocsit is megvennel?

2020. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyelőre úgy állok sajnos hogy nincs időm külföldről behozni utána honosítani stb... Igazából a kereskedők annyira nem bízok de ha van ott egy szép darab nem hagynám ott
2020. jan. 21. 22:35
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
3,5 misiért lehet új autót venni.... franc nem venne ilyen lehajtott 8–10 éveseket
2020. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy lehet új autót venni ennyi pénzért. Csak az nem mindegy milyet. Valami kényelmetlen kis bevásárlókocsi méretű autót
2020. jan. 21. 22:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács, ne a kínálat alját nézd, mert azok nem véletlenül "olcsók".

8. gen Accordok azért ilyen "drágák", mert jók, nem romlanak el. Mazdából felejtős ennyiért a skyactiv modellek, de a 6-osokból a GH, 3-asokból a Bl (2. generáció mind a kettő) jók, nem nagyon romlanak el, és ezek már kaptak normális korrózió védelmet. F30 ennyiért szintén felejtős, mert mint írtad, nem akarsz pénz temetőt. Az általad említett Volvókból szintén a kínálat alja van ennyiért, Passat cc-ről nem is beszélve. Én a helyedben Accordot vennék, azt is 2.0 vagy 2.4-es benzin motorral.

2020. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Kényelmetlen kis belvárosi autót???

Én pont ennyiért vettem a Dacia kombimat újan, ami nem is kényelmetlen, nem is kicsi, és hibátlanul működik. Persze nem Mazda meg Volvo vagy BMW, viszont abszolút nem is pénztemető, ahogy írtad. Kérdés, hogy mire kell neked az autó.

2020. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor hasonlíts össze egy 3 milliós új autót, egy 3 milliós használttal :D


Jelenleg az a helyzet, amit mondasz: Annyiért kihozol egy fapafos Daciat. Vagy egy tudomisén Ford Fiestát. Ami arra alkalmas, hogy elmenj bevásárolni 2 kilométerre. De amint utazni kell vele, vagy autópályán haladni, ugrott a mutatvány.


Én is 3-3,5 ért vettem az autóm. Új autó eszembe se jutott. Ennyiért fapados, javarészt kicsi rohangálós autókat kapsz. Helyette vettem egy 9 éves 200 lovas Mercedes C osztályt, közepesen felszerelten. Nem gondolom hogy szarul jártam :). Lassan egy éve megvan, kötelező szervizen kívül semmit nem kellett ráköltenem. (csak csinosítottam, saját magamnak).


Úgyhogy nem kell itt leugatni a 10 éves autókat... Nem mindig helyettesíti őket egy 3 milliós új autó.

Kinek a pap, kinek a paplan. Nyilván fenntartani több a használtat hosszútávon. Ennyi. De legalább megy. Kényelmes.

Helyette ülhetnék egy dögunalmas új Swiftben igen. Ami 87 lóerő. Amibe a legnagyobb extra az ülésfűtés. Ki ne vágyna rá... Nekem jobban számít az autózás élménye. Valakinek meg a praktikum a fontos.

2020. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kia picantom van, az egész ország területén dolgozom, múltkor kaptam gyorshajtáscsekket az M3-asról
2020. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

És? Ki mondta, hogy nem lehet kis autóval gyorshajtani? :D. Nem azt mondtam hogy nem mennek 130-nál többel.


De nem arra vannak kitalálva, hogy mondjuk 1 órán keresztül 160-nal pályázz a 85 lóerős 1.0 turbó motorral.

Van akinek a praktikum számít, és nem érdekli, hogy miben ül. Van akinek kell egykis autózási élmény, egykis prémiumérzet, számít a megjelenés és vesz egy 5-10 éves használt valamit, mert nem engedheti meg az újat. Ennyi. Ezt el kell fogadni. Nem ugyan olyanok az emberek.

2020. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak a CC
2020. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!