Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3-3,5 millió Ft-ért autó?

3-3,5 millió Ft-ért autó?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Rengeteg márka rengeteg típusa megfordult a fejemben. A fent említett összeg lenne a keretem nyilván ha ennél kicsit drágább az autó (mondjuk 3,7-3,8 m . Azt még szerintem le lehet alkudni picit.) az nem gond. Jelen pillanatban a BMW F 30, Volkswagen passat cc(első gen.) , Mazda 6/3 2013-tól , Volvo S 60 / V 60 2012 környékétől . Illetve van még egy modell a Honda Accord 8. generációja de ahhoz képest hogy lassan 15 éves autók lesznek nevetségesen magas áron vannak. Főleg azzal az okádék pamut vagy milyen belsővel. A jól felszerelt pedig nagyon ritka és drága. Szerintetek melyik ésszerű választás? Nyilván nem pénz temetőt akarok magamnak
2020. jan. 21. 22:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
És kedves utolsó ki is fejtenéd hogy miért? Mondjuk a kétliteres dízel nem a legmegfelelőbb a városba. Vagyis inkább úgy mondom hogy nagyrészt úgy 80 %-ban Városban lenne használva. Persze kéthetente belefér egy hosszabb út de a munkám miatt nem tudom nagyon gyakrabban megtenni. És alapvetően a rengeteg elektronikai cucc ami a Volkswagenekben van az sem túl bíztató.
2020. jan. 26. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!