Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri taxizni Zalaegerszegen?

Flegmahhh kérdése:

Megéri taxizni Zalaegerszegen?

Figyelt kérdés
Keresem a helyem szenvedélyem a vezetés olvasgattam a taxizgatás rejtelmeiről annyit tudok,hogy Budapest egy aranybánya e-téren tudom az se a fáról esik le. Viszont engem kicsit kisebb város/városok érdekelnének mik az itteni tapasztalatok Zalaegerszeg az megérné? Gondolom itt is megy azért a versengés mert van pár társaság,de aki dolgozott Zala területén annak mi a véleménye?

2020. jan. 21. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
" szenvedélyem a vezetés" Akkor menj kamionosnak EU-ba!
2020. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Izgi lehet idős nénit dokihoz vinni saját autóval. Bár annál nincs szenvedélyesebb mint 4 Lakatost plusz csomagokat elvinni a külvároaba rossz úton közben meg nézni, hogy mikor veszik elő a 8 cm -t meghaladó szegregáció elleni pengehosszúságú tárgyat..


De van egy hangulata az biztos.

2020. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat észszerű levezetés nélkül szerintem pont egyikőtök sem dolgozott ebben netán tévedek? Valamint kíváncsi lennék,hogy a "szenvedélyem a vezetés" nélkül is megkaptam volna ugyanezeket a sorokat. Na első látod pont ezen is agyalok,de ez csak egy ártatlan felvetés volt olyan sokszor nem szembesül taxizással az ember csak feldobtam ötletnek. Öreg nénik szerintem ilyen taxi díjakkal nem nagyon mászkálnának mivel Zalaegerszegi vagyok látom látok mindent,de mindegy is.
2020. jan. 22. 00:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó ugyam a városban sok a fekete sereg,de valahogy nem hallottam ilyen esetről máshol már igen,de valahogy ha utas lennék inkább még én félnék a taxistól,hogy ugyan valóban taxis-e
2020. jan. 22. 00:09
 5/6 Barbell Deadlift ***** válasza:
Bocs, arra nem tudok neked valaszolni, hogy milyen Zalaban taxizni, de megakadt a szemem a "Budapest egy aranybanya" kifejezeseden...ha az aranybanya alatt azt erted, hogy pl egy ilyen januari honapban a rezsit is csak nagy nehezen lehet kitermelni, akkor igazad van: arany banya.
2020. jan. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kevés a taxis Zalaegerszegen, ezt utasként mondom, elég sokat kell várni, hogyha nem csucsidőben hivok, akkor is. Esős időben nagyon kevés, karácsony előtt nagyon kevés, de most januárban egy szimpla hétköznap kora délután is 25 percet vártam. Amúgy rendesek a taxisok, jók a tapasztalataim a sofőrökkel.
2020. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!