Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlás előtt állok és...

James19971216 kérdése:

Autó vásárlás előtt állok és mindenképp ezt a típust szeretném szóval a tapasztalatokat illetve a véleményeteket szeretném kérni melyik a jobb választás? 320i - 320d? Illetve mire figyeljek a vásárláskor

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 14:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Értem őszintén szólva most teljesen össze vagyok zavarodva :D az M47 az most dízelt jelent ugye? Benzinest szeretnék mivel ebben az időszakban teszem azt 2000-2005-ig engem bosszant az a kattogó dízel hang de ha dízelt veszek es ha emiatt nem kell rá költenem a vétel árát ismét akkor be vállalom
2020. jan. 24. 01:43
 12/12 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy bent nem hallasz semmit. A z opelos kollégák csodálkoztak hogy milyen csendes ben. Ha sikerül venned valós 200 ezer környékén akkor van talán 100 ezer km-ed, nekem így volt.

Mivel ma is a látókörben van, tudom hogy a motor még most is problémamentes, viszont a kasznira meg a magyar forgalombahelyzésre, kupplungra ráköltötték a vételárat. De a kaszni az kb a benzinesnél is ugyanez, úgyhogy nagyon észnél kell lenni. Engem pl utána az e61-gyel vertek csúnyán át. A szerelőm 60 euróért nem nézte át normálisan, nem látszott semmi a sok műanyagtól, aztán fél év után eltűnt ez emelőponr.


M47 egy konkrét motorblokk a bmw nél, a régebbi motoroknak ilyen kódjuk van , m mint motor és egy sorszám. Aztán 210 után változott a jelölés. Van 136, 150 körül, és 163 lovas m47-ből, a legmegbízhatóbb a 136-os volt nekem, a 163 lovas már finnyásabb.

2020. jan. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!