Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 160Le honda crx del...

Viktor 2204 kérdése:

Van egy 160Le honda crx del sol vti-m és turbó nélkül ki lehet e belőle hozni 200-250Le-t? A legjobb ha 250 körül lenne.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van egy 160Le honda crx del sol vti-m és turbó nélkül ki lehet e belőle hozni 200-250Le-t? (a legjobb 250 körül lenne). Mert ahogy láttam a chiptuning csak ilyen +10/20Le dob rajta a turbó meg károsítja a motor élettartamát ahogy olvastam nagyon sokak szerint ezért azt nem merem annyira megpróbálni. Viszont ha nincs más mód akkor mennyire igaz az hogy tönkreteszi az autó motorját? A válaszokat előre is köszönöm!
2020. jan. 22. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mi máshogy lehetne 60%-kal megdobni a teljesítményt turbó nélkül?
2020. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
Persze....egy olyan laza ket milliobol ki lehet reszelni azt a motort ugy hogy szivokent tudjon 250lovat ......azt is üzemórásan....
2020. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:

Szerinted a turbó miért nyírja ki a motort? Hidd el, nem azért mert zavarja a fütyülése, hanem azért mert az a kis 1.6-os motor túl van húzva.


Teljesen mindegy hogy turbóval vagy anélkül hegyezed ki, pár hetente feküdhetsz alatta hogy életet lehelj bele. Én ezt elengedném, ha 250 lóerő a cél akkor 250 lóerős kocsit kell venni, esetleg olyat aminek a motorja túl van méretezve és gond nélkül elbír ennyit, így legalább az élvezet is meglesz hogy nem gyári.

2020. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jöttem volna trollkodni, de már mindent megválaszoltak előttem. :)
2020. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az 1.8-as vtiből laza a 250le nagyon kicsi turbónyomással is, de az 1.6-nak adni kell bőven, hogy annyit tudjon, annyiból tényleg kijön egy olyan autó, ami 300 le gyárilag.
2020. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés vicc kategória. Komolyan gondolod hogy egy 20+ éves motor elvisel egy turbósitást, amikor megjelenésekor is már ki volt hegyezve?

Állítsd visza a gyári állapotot, mert a 160 ló is elég.

(volt 2. gen CRX VTi-m, nagyon ment)

2020. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elviseli, de nyilván nem annyiból áll hogy ráakasztják a csiguszt aztán kész.

De egy ilyen teljes projectre úgyse lesz ~800 ezre a jóembernek.

2020. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!