Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt közületek, aki esetleg...

Volt közületek, aki esetleg abbahagyta a vezetést?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtem, kivételesen béna vagyok. Az oktató amúgy kedves, meg próbál biztatni. Viszont azt nem értem, hogy csináltatja a dolgokat, amik közül egy sem megy (parkolás, forgalom), mégis a következő órán teljesen másra terünk. Értem én, hogy ez a szokásos menetrend gondolom. De ha nem megy valami, előbb nem azt kene be gyakorolni?


Emiatt teljesen elkeseredtem, és nincs is kedvem folytatni. A legegyszerűbb dolgok se mennek. Volt más is, aki inkább abbahagyta?


22/L


2018. okt. 27. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

A parkolás nekem sem ment. 6 éve vezetek naponta, amikor a feleségem kiskocsijával vagyok, amiben se szenzor , se kamera, majdhogy nem a tökömről is csurog a víz :D


Az oldalparkolásnál kb amikor egyvonalba érsz a melletedlévő kocsival, maximum forgatod a kormányt és lassan egyenletesen tolatsz. Amikor a jobb tükröd egyvonalban ér az előttedlévő kocsi hátsó ballámpájával, kiegyenísted a kormányt és szépen lassan már kezded balra tekerni, amíg be nem állsz. Utána korrigálhatod


Forgalmat meg majd szerzel. Fontos, hogy vizsga után az urad, vagy apád , tesód stb. Aki NYUGOTT segítsen neked!


Sok szerencsét kivánok és kitartást. Én sem voltam nagyon jó vizsga után, gyakorlat teszi a mestert

:)

2018. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En ma is abbahagytam abban a pillanatban hogy hazaertem :))
2018. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És ha volt ilyen közülünk, akkor az mit befolyásol a te életedben?


Felnőtt ember vagy, döntsd el, hogy meg akarsz-e tanulni vezetni vagy sem. Ha igen, akkor vegyél plusz órákat, kérd meg az oktatót, hogy célirányosan gyakoroljatok bizonyos dolgokat.

Ha úgy érzed, hogy neked ez sosem fog menni, akkor ne pazarold tovább az idődet és a pénzedet.

2018. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vezetek annyit, illetve nem történt olyan ami miatt el kellett volna adni az autót.

Ha valami nem megy, attól függetlenül lehet foglalkozni a többi dologgal, némelyik abban bízik hogy ragad rád valami, a végére meg majd összeáll a kép.

Vannak és lesznek is olyanok akiknek a vizsgán is segít a vizsgabiztos is, balra tekerd a kormányt ha majd jobbra szeretnél haladni, az indexet még kikapcsolhatod mert megtévesztő lehet, válts fel ha pörög a motor ilyenekre gondolok.

2018. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

30 vagyok, es a 30. óránál tartok. Nekem meg a valtassal is problémáim vannak, ill. egyik órán megy, a következőn meg mintha nem is gyakoroltuk volna soha.


Mondjuk soha nem is akartam jogsit, mert tudtam, h nem menne, egyebkent sem vonz a vezetés.

Egyszerűen stresszel h tobb dologra kell figyelni.

2018. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!