Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MTZ 80-ban hogy működik az...

MTZ 80-ban hogy működik az izzítás? Hogyan kell ízzítani?

Figyelt kérdés
Hidegben nagyon nehezen indul és meg szeretném javítani
2020. jan. 26. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jobban jársz százszor egy vízmelegítővel!

A torokizzításos megoldás nem nagyon bevált, meg petróleum kellene abba a kis tartályba, ami általában elillan nem sok idő alatt. (Elvileg torokelzáráskor odaszippantja az izzítószálra, ettől belobban és melegítené a levegőt.)

2020. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem, akarok rá tenni vízmelegítőt is, csak arra voltam kíváncsi, hogy a gyujtaskapcsoló milyen állásba izzít?Már 3 kapcsolót cseréltem le mindehyik tönkremegy, lehet hogy rosszul van bekötve?
2020. jan. 26. 21:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Óóó, ezt nem oldod meg ennyivel :)) Amúgy ezek a traktorok ilyenek, sokszor ezért nem is indítják be a gazdák nagy hidegben még akkor se, ha pont kéne a traktor. Nem beszélve arról, hogy extrém kopást kapnak ezek a.régi gépek egy komoly hidegindítástól.
2020. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Elvileg második állásban, és ha elengeded a kulcsot akkor visszaugrik alapba. A visszajelző ha pirosan izzik akkor elvileg jó a másik helyen is.


A ('zúj) kapcsolók meg elég gagyi minőségűek.

2020. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyébként azt nem írtad, hogy milyen műszerfalas a traktorod, mert az sem mindegy!
2020. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A kapcsoló milyen állásba izzít?
2020. jan. 26. 21:34
 7/15 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi láttam fentebb irtad
2020. jan. 26. 21:35
 8/15 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen a kapcsoló panoráma fülkés

2020. jan. 26. 21:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor a fentebb írt módon kellene izzítania neki. Ugye alapállásból első állásig fordítva izzít, következőnél már indít.

De én nem használom egyik traktoron sem mert egy nagy szar ahogy van, vízmelegítő van rajtuk, ez a biztos és bevált, gépkímélő módszer télen.

2020. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nekem már az első állásban indítja a motrot, akkor valószinüleg rosszul van bekötve.

Köszi az eddigi válaszokat

2020. jan. 26. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!