Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MTZ 80-ban hogy működik az...

MTZ 80-ban hogy működik az izzítás? Hogyan kell ízzítani?

Figyelt kérdés
Hidegben nagyon nehezen indul és meg szeretném javítani
2020. jan. 26. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kellene működnie a visszajelzőnek ha izzít.

Tényleg rosszul lehet bekötve. Aztán ha javítottad a bekötést, akkor érdemes ránézni az izzítógyertyákra is, hogy működnek-e még egyáltalán. MTZ-nél semmire nincs garancia.

Ha ezek után is rosszul indul, akkor pedig a gyökérokot kell megkeresni. Önindító felújítás, vagy motorgenerál. Ezeknél a szutykoknál még a kábelek is képesek kidörzsölődni, elégni stb. Előmelegítőt én max akkor raknék rá, hogy minden nap beindítod télen is. Pl. állattartó telepen. Egyéb esetben felesleges.

2020. jan. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"akkor érdemes ránézni az izzítógyertyákra is, hogy működnek-e még egyáltalán. MTZ-né"


Gyertyák nincsenek többesszámban, a 80-as dugattyúkamrás. A szívócsőben van az izzószál. Nem is ér semmit.

2020. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12: Hopp, erre nem is emlékeztem már.

Szerencsére az utolsó MTZ is évekkel ezelőtt eltűnt az udvarból. Akkor nem ér semmit, ha van más baja is. De mindentől függetlenül azt nem szabad elvárni, hogy ezek negyed fordulat után induljanak még nyáron sem, nem hogy télen.

2020. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ha sokáig tekertetsz az önindítóval, legalább lesz majd olajnyomás, ha majd beindul. Tisztára mint egy versenyautónál 😀
2020. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bsxy válasza:
Én hidegben ha hirtelen kell és nincs fél órám hogy a víz fel melegedjen, mindig hidegindítót használok.Ez nálam bevált módszer.
2022. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!