Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek ST200-as Mondeoj...

Van valakinek ST200-as Mondeoja az országban?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell, hogy én egy BMW-s vagyok, és az is van (E39 525i). De ha most valaki ideállna elém pl.: 4 autóval és köztük az ényém is ott lenne és egy ST200 is, én úgy otthagynám a BMW-met, hogy még vissza se néznék rá. Ebből azt akartam levonni, hogy nekem az álomautóm a megjelenése óta, és azóta egyet láttam Németországban amikor kilátogattam a barátaimhoz. Úgy megnéztem mint semmi mást. Szerintem mindenki hülyének nézett, egy parkolóban egy hülyegyerek fél órája néz egy Mondeot. Ott eldöntöttem, hogy kell egy, és most nem arra akarok kilyukadni, hogy megveszem a tiedet ha van, nem akarom (vagyis igen, de nem. Nem ilyen vagyok). Az egész lényege, és tulajdonképpen maga a kérdés: Van magyarországon Ford Mondeo ST200? Ha neked, kedves olvasó nincs, de egyik ismerősődnek esetleg igen, vagy ha már láttál magyar rendszámos ST-t itthon, azt jelezd, hogy tudjam, van az országban. És nem fogom felkutatni az egész országot azért az egyért, csak érdekelne.


Válaszotokra számítok, és várom őket minél hamarabb!



2020. jan. 29. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
hahun van egy. Győr van megjelölve címként. Úgyhogy elvileg van. Amúgy tényleg nem csúnya autó. Megértem,hogy miért tetszik annyira neked.
2020. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem 🙂
2020. jan. 29. 22:51
 3/7 Morzsi007 ***** válasza:
Hány éves vagy megkérdezhetem:)?
2020. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mégis mi az a hűde nagy valami ebben.

Rákerestem , de semmi szép nincs benne.

2020. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 32
2020. jan. 30. 13:20
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:
Egyik ismerősömnek volt anno 2000 körül ilyen Mondeoja. Én akkor Wartburgot vezettem meg tesóm Ladáját néha. Aztán kipróbáltam a Fordot, a fékje annyira érzékeny volt az előzökhöz képest hogy egyszerűen nem tudtam szépen adagolni neki, meg is jegyeztem, hogy ezzel nem lehet fékezni, minden teljesen más volt benne:). Akkor jó autónak számított.
2020. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Üdv. Nekem ST200-am van.

Általánosságban annyit tudok róla mondani, hogy nem fogod megbánni, ha lecseréled a BMW-t. visszafogott külső, de ami a motortérben van, azt nem sokan ismerik. okoztam meglepetést néhány alkalommal, nagy mellényű új autósnak...nehéz jó állapotút kapni és itt kasznira gondolok elsősorban.

2020. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!