Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz etz 125 motor átíratás?

Mz etz 125 motor átíratás?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy 125 motort,de még nincs jogosítványom rá akkor át tudom íratni. Annyi hogy a műszaki le van járva. Futón hoznám el. De utána hogy menne? Ha nincs műszaki akkor le tudom eredetiség vizsgán vizsgáztatni? Meg az okmány irodában csak úgy tudom átíratni ha van biztosítás, vagy hogy megy ez, segítsetek.

2020. jan. 31. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerinted van valami köze a jogosítvány meglétének az átíráshoz, vagy az eredetvizsgához? A kutyát sem érdekli, hogy te A-B-C-D kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel, vagy még rollerezni sem tudsz. Ja, és ha nincs jogosítványod akkor a futót (rajta a motorral) kézzel fogod majd húzni? :O
2020. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ahol vidéken én lakom,ott a szervízben megoldanak mindent, kivéve az okmányirodai dolgot.Tehát megcsinálják az eredet vizsgát,a biztosítást,és a műszakit is,aztán okmányirodába méssz. De lehet már sok helyen van ìgy.
2020. febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 Ha ha jót röhögtem a végén. Van AM,B és korlátlan T. Autóval akarom elhozni futón így érthetőbb. Csak nem tudtam hogy megy a menete
2020. febr. 1. 12:31
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm a választ de felénk ez nem így megy
2020. febr. 1. 12:33
 5/14 anonim ***** válasza:

Na jó, a kérdésből nem derült ki, hogy van B-s papírod. :)

Ahogy az sem derült ki, hogy merre laksz, de hidd el, sem az eredetiségvizsgálaton sem az okmányirodán(átíráskor) nem fogják megkérdezni, hogy van-e motorra jogosítványod.

Ez az egész országra érvényes.

2020. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Igaz nem írtam hogy van papirom, csak azt hogy motorra nincs. És anyit még hogy eredetiség vizsgán be kell indítani a motort? Mert a blokkot össze kéne rakni
2020. febr. 1. 17:41
 7/14 veterán vas ***** válasza:

Eddig csak annyi infó volt, hogy a műszaki lejárt. Ha esetleg egyszerre mindent leírsz, akkor már rég meglenne minden válasz.



Talán mégis csak egy troll vagy, aki ment közben alakítja a sztorit? :(

2020. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, csak nem tudok fogalmazni, meg a menetét ezeknek.
2020. febr. 1. 22:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Etedetiség vizsgán egyben kell lenni a járműnek mert fénykép készül, motorszám, alvázszám, adat tábla, maga a jármű.meg ugye, műszakin is persze!
2020. febr. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Műszakiztatni még nem akarom. Akkor egybe kell lennie a blokknak! Okés, és ha összeraknám csak úgy hogy látszatra jó legyen.
2020. febr. 2. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!