Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért villoghat az a fény?

Miért villoghat az a fény?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy használt Suzuki Ignist (2004-es), és a benne lévő Blaupunkt Cd-s rádiónál, a CD ajtaja mellett jobbra állandóan villog egy piros kis fény. Akkor is, ha leállítom a motort, és lezárom a kocsit.

Miért lehet ez? Hibát jelez talán, vagy ez az állapotjelző fény?


A válaszokat előre is köszönöm.



2020. febr. 1. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudnál képet küldeni?
2020. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


bejelöltem pirossal, hogy melyik az

2020. febr. 1. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyébként működik a rádió, szerintem ne foglalkozz vele
2020. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg azt az embert akitől vetted,vagy írj suzuki fórumra,többet tudnak mondani,de szerintem semmi komoly dolgot nem jelent az a piros fény
2020. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
AZ olyan álriasztó lehet. Nekem is volt hasonló rádióm, az is pont suzukiba volt.
2020. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy valami riasztó álca lehet esetleg, mert csak immobilitásgátló van benne.

A CD lejátszót még nem próbáltam, mert egy CD-t sem találtam meg itthon eddig.

De majd hétfőn úgyis viszem márkaszervizbe, hogy megnézessem, úgyhogy majd erre is rákérdezek. :)

2020. febr. 1. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!