Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót válasszak kezdő...

Milyen autót válasszak kezdő versenyzéshez?

Figyelt kérdés
Melyik hajtás lenne a jobb? Versenypályára szeretném jobban építeni. Kezdőnek milyen autó lenne jobb?

2020. febr. 1. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kategóriát azért csak kitalálhatnád, 1000 és egy vállfaja van az autóversenyzésnek.
2020. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Én 14 évesen vettem 2 éve a 316compactot, nos én street racer vagyok, tehát más és más a "pálya" azt mondom neked, hogy egy autó hátúl hajt és a diffit le kell félig heggeszteni. Ennyi.
2020. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt kihagytam, a gyorsasági szakág.
2020. febr. 1. 23:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Túraautó bajnoksághoz hasonlóra gondoltam.
2020. febr. 2. 00:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet esetleg time attack a cél? amolyan félutcaival kezdetben, vagy rendesen becsövezett versenyautót akarsz egyből?

Amúgy kezdőként kezdhetsz bármivel, egy clio kupás versenyautóval is nagyot lehet menni, az egyenesben ugyan két oldalt kiolvasol egy könyvben, de olyan kanyartempója van hogy a fejed leesik. :)

Nem tudom milyen szinten vezetsz. Mindenképp olyannal amihez könnyen hozzáférhető sok cucc, pl futómű, fékek.

2020. febr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen olyan time attack amilyen a Kakucs ringen is szokott lenni. Azon még nem gondolkoztam hogy félutcai vagy egyből becsövezett legyen.
2020. febr. 2. 00:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a zsebedtől függ.

Tudjuk az autóversenyzés bárkiből milliomost csinál, feltéve hogy addig milliárdos volt.


Kakucsra kisebb rövidebb tengelytávú könnyű autó praktikusabb. Egy 140-150 lóerős, de könnyű kis autó nem megy látványosan rosszabbat mint egy nagyobb méretű 350 lovas.

Ott még lehet egy kipakolt civiccel is lehet jót menni, ha rendes futómű, és gumi van rajta. vagy egy Mx5 ha nem vagy túl nagydarab


Hungaroringre kell erő is, de ott meg pl a fék nem lesz soha elég, MINDIG el fog fogyni.

2020. febr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűb lenne tájékozódni, hogy milyen márkakupák vannak, és annak függvényében választani autót.

Magyar Nemzeti Autósport Szövetség -> gyorsasági szakág.......

2020. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
E36 az a legjobb.
2020. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!