Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdö Kamionosnak melyik...

Kempingbringas kérdése:

Kezdö Kamionosnak melyik céget ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Waberers, Reining, Révészt nèztem. Jövöhèten felhivom öket.

2020. jan. 12. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Hívd fel mindegyiket és amelyik a számodra legmegfelelőbb azt válaszd
2020. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Azt válaszd esetleg ahová könnyebben betudsz járni és egyáltalán felvesznek.

Azonkívűl semmi választási lehetőséged nincs.

2020. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ahova konnyeben be tudok jarni? Kamionosok hetelnek, nem mindegy hogy Pestre vagy Kiskunfelegyhazara kell bejarnom?

Azt nem ertem ide minek irnak azok akik nem tudnak csak ilyen faszsagokat valaszolni. Olyan lett ez a gyakori kerdesek is mint a Face, regen pedig itt azert ertelmes valaszokat kaptam.Ket nyelven beszelek,Nemetbe peldaul nem keritenek ekkora feneket a gyakorlatnak, mint itthon, hogy egy arukihordonak is 5 ev gyakorlat kell.

Konkret velemenyekre voltam kivancsi, de ide is csak a szellemmi fogyatekosok irnak.

2020. jan. 13. 08:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Azert van valasztasi lehetosegem, kb kapasbol 10 ceget tudnek aki kezdoket is keres. Nem csak Magyarorszag van a vilagon. Plusz kint arukuhordonak kb azonnal felvesznek, es a 2200€ siman megvan, csak ott ugye szallast is kell.
2020. jan. 13. 08:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ide figyeld bunkókám !!!

AZ idesanyáddal beszélj így hülyegyerek.

Nem hülyeséget irtam hanem a lényeget, és ha hülye vagy akkor neked mindegy mit írnak , javasolnak.

De ha neked mindegy honnan , hová jársz be például Kisvárdáról akkor annyi neked.

De hogy tudd, több mint 30 éve kamionos munkát végzek.

Ha ennyire okos vagy nem kell megkérdezni, de hogy szopni fogsz ebben biztos lehetsz, mert az ilyen nagyképű ficsúrokat mindenki utálja és megfognak szívatni rendesen, de meg is érdemled.

2020. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Nézd mán' a bringást!


0 km-es "rutinnal" válogathat a melók közül, meg oktatja a itt a jónépet!


Te, koma, örülj, ha egyáltalán valamelyik cég szóba áll veled. Meg főleg, ha ekkora arccal mész oda!


Odamész, bekopogsz, illendően elmondod mit szeretnél, és örülsz, mint majom a farkának, ha esetleg felvesznek és km pénzt kapsz egyáltalán...

2020. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na, az igazi kamionosok új nemzedeke.
2020. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem feltetlen azno hibaja, anno a wabinal kezdtem es a sok gyoker "tapasztalt" kollega teletomte a fejem mindenfele hulyeseggel, hogy en vagyok a fonok, az iranyito egy senki meg a fonok is bejaphatja, az van amit en akarok... es en kis naivkent el is hittem, es sajnos igy is viselkedtem, ma mar nagyon szegyellem magam de legalabb jobbara mar megvaltoztam, megtanultam mi az az alazat pl :D


Ha ez melle meg az eletben is egy taho valaki akkor ott nehez lesz behuzni a feket az biztos.


En mar csak ezert sek javaslom a wabit, mert ott gyult ossze a retardaltak kremje az biztos... Foleg az oreg ven majmok jujj.


Supernova talan par fokkal jobb de az isnegy az egyben waberers ma mar, csak a szinvonal picit magasabb, de ott is boven megy a fergeskedes. Gartnernel a hajtas, Duvenbeckbel is, ha meg van egyaltalan. Reining talan, olyannal beszeltem aki ott kezdett es megvolt elegedve

2020. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, önismeret, neveltetés kérdése. Én is voltam tanuló, és az én fejemet is tömték, de eszemágában nem volt tisuzteletlennek, tufának, és taplónak lenni!!!!
2020. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
meg jo hogy minden ember mas... te hivod magad nem-taplonak de ugyan ugy keptelen vagy megerteni a masikat. Van az a mondas h bort iszik es vizet predikal...
2020. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!