Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek van 3 hengeres autója?...

Kinek van 3 hengeres autója? Nagyon csúnya hangja van? Más egyéb hátrány csak a 3 henger miatt?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy autóba (seat ibiza 1,2, 2006), de azt olvasom róla, hogy 3 hengeres... ez mit jelent? Próbáltam rákeresni, de csak 1 videót találtam, ott meg nem hallok semmi extrát (hozzáteszem most egy 20 éves 106os peugeot-m van, lehet azért :D )

Vennétek ilyet?


2020. febr. 4. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hengeres a wartburg. De annak legalább minden fordulatnál dolgoznak a hengerek.
2020. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezres swift. 3 hengeres.

Nincs vele bajom varosban boven eleg

Viszont pirosnal mondjuk az alapjarat az egesz kasztnit “razza” igy olyan mint ha mosogepben ulnek

2020. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Skoda Fabia-ban van ugyanaz a motor, egy nagy lófütty.

Elég hamar elkezdik enni az olajat, használtautón szokták kínálgatni motorhibásan őket.

Vegyél inkább egy 206-os peugeotot, 1.4-es motorral.

2020. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
letettem róla, közben jobban beleástam magam. Találtam egy 1,4est. Peugeot-kat is nézegettem, de az ibiza jobban bejön :)
2020. febr. 4. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:

+új bmw, ford, citroen,....

Vezettem új háromhengerest. Semmi furcsát nem éreztem. Alapjáraton sem vibrált.

2020. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 3 hengeresnek azért halljuk csúnyán a hangját, mert a Wartburghoz asszociáljuk, meg a régi 40 lovas szerencsétlen 1 literes szívó benzinmotorokhoz. Egy modern 3 hengeresnek fordulaton kifejezetten kellemes hangja is lehet, ugyanis gondolj csak bele, a 3 henger egy V6nak pont a fele, a V6nak pedig szeretjük a hangját.
2020. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!