Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretném kipróbálni a Spuri...

Szeretném kipróbálni a Spuri adalékot mert jókat hallok róla, akik használják tapasztalatok?

Figyelt kérdés
OMV-n szoktam tankolni mindig prémium dieselt. Győrben tankolok, szóval itt még elvileg az osztrák uzemanyag van. Van e értelme az így is adalékos prémium diesel mellé Spurit használni?

2020. febr. 4. 12:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2020. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Én vettem jó pár éve egy flakonnal kipróbálás gyanánt. Nem egy drága dolog, sokat nem veszítesz vele... Szintén dízel autóba, szintén mindig prémiumot tankolva szorgalmasan töltögettem az adalékot, amíg ki nem fogyott a flakon. Az ég világon semmi különbséget nem vettem észre.
2020. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Nyugodtan öntögess a kocsidba mindent, amiről jókat hallasz. Én azt hallottam, hogy a valódi spuri, tehát a speed, amfetamin az igazi. Agilisebb lesz tőle a kocsi, jobban felpörög, sőt kanyarodni is jobban tud vele.
2020. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Első 2 válaszadó köszi, utolsónak meg ajánlom még az LSD-t, ha esetleg még nagyobb élményre vágyik a vezethetőség terén
2020. febr. 4. 12:54
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb benzin eleve adalékolt (kivéve talán a nagyon budget kutak e10-esét)... prémium benzinbe meg ilyen szart adagolni pláne vicces, mikor azért fizet az ember 40-50 forinttal többet literjéért, mert adalékolt.


Többet érsz, ha normális benzint tankolsz

2020. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%

a spuri aznüzemanyag redszert is tisztán tartja, és az égésen is javít. Shell 100-as ba is öntöttem, és bizony halkabb, és simább lett a motor járása..a benzines hétszázra van belőve, de spurival 650-re esett..


Kétszer használtam, de sajnos nekem nem teszett hogy baromi büdös..

2020. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"a benzines hétszázra van belőve, de spurival 650-re esett.."


Tehát eltért miatta az alapjárat a normálistól, de azért rohadt jó, mi? :D

Az a véleményem hogy az égvilágon nem lesz semmiképp sem jobb tőle az autó, maximum ártasz neki (de még ezt is nehezen tudom elképzelni). Semmi, de semmi értelme sincs sem a spurinak, sem a társainak, de még a prémium üzemanyagoknak sem. Elég sok időt eltöltenek szerencsétlen tervezők azzal, hogy az ideálisra hangolják a motort az ajánlott üzemanyaghoz. Ne akarjunk okosabbak lenni náluk...

Trillió teszt van hasonlókról a neten, én még egyet nem láttam ami azt hozta ki, hogy nagyon megéri ilyesmiket a tankba lögybölni...

2020. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
#6 miért rakjon bele benzint? Írta, hogy dízel, félek tőled.
2020. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam, semmi változást nem vettem észre. Győrbe ott az orange, szerintem az előbb lesz osztrák... De ez is olyan, hogy kinek a pap kinek a paplan. Óváron orangen tankoltam mindig sose volt gondom vele, OMV a másik amit preferálok semmi + változást nem vettem észre.
2020. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 D. Brasco ***** válasza:
72%
A spuri meg az összes ilyen csodaszer mindössze egyetlen változást idéz elő......mégoedig azt hogy kevesebb pénz marad a tárcádban.....
2020. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!