Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » W204 C200 kompresszor 2007...

Balazsantal kérdése:

W204 C200 kompresszor 2007 automata benzines . Rezonálás motortarto bak csere utan D és R -Ben. Hiba?

Figyelt kérdés

Mercedes C200 2007 -es

kompressor benzines automata valto .

Valto csere meg volt

Motortarto bak 2 elol csere meg volt.

Problema nem szünt meg.

D-Ben Es R-ben be rezonálás hallható egyebkent normalisan vált menetközben .

Viszont pl piroslámpánál d -böl ki teszem N-be de ha nem tenném kB mint egy kis trakator rezonál és R-ben tolatásnâl. Észre vettem kisebb emelkedön is gondja volt elindulni hátra tolattam így fel ment végül

esetleg igy látatlanban ötlet ?

Váltótartó bak csere esetleg ?Az nem volt cserélve

Vagy maga a váltó lett szar ?

Vagy a motortarto bak nem lett Jol feltéve ?

köszönöm Balazs



2020. febr. 12. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor neked a motor megy egyenlőtlenül azért remeg, és gyenge is.

Lehet a baknak semmi baja nincs. A motort kellene kivizsgálni, kiolvasni és talán meglenne a hiba.

Te magad irod hogy kis emelkedőn nem bírt felmenni.

2020. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Előtte nem volt gond a csere után lett a gond. Motor illetve automata átnézve semmi hiba.
2020. jún. 6. 19:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Hibakódot nem Automatavalto átnézve motornak semmi Baja . Egyes illetve hátramenetnél rezonál illetve emelkedön nehezen indul ez mind a motortarto bak csere után jött elõ. Ezért kérdeztem hogy mi lehet.... de mindegy azért köszi a választ
2020. jún. 6. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!