Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toronycsapágy csere után kell...

Toronycsapágy csere után kell futómű beállítást is végezni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 15. 06:46
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Kérdés, milyen autónál.

Ahol csak a kormányösszekötőknél tudsz összetartás állítani, ott nem kell. A szerelők meg szokták számolni mennyit tekertek le róla, és ugyanannyit tekernek vissza, ha cseréltek kormányösszekötőt.

De ha nem cseréltek, akkor nem kell állítani semmit.

2020. febr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment egy zöld kézjel!
2020. febr. 15. 07:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve még ezzel kapcsolatosan, ha többet tekernek akkor mi történik? Nehézkesebb lesz a kormányzás?
2020. febr. 15. 07:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább nem lesz olyan jó , nem lehet úgy érezni a kormányzást, esetleg sétál , de a gumit is eheti.
2020. febr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

féket, futóművet saját, családod és a többi közlekedő élet-, és vagyonbiztonsága érdekében ne berheld ha nem értesz hozzá!

az a kisebbik gond ha elnyalja a gumin a mintát párezer km után az ha baleset van emiatt és megölsz pár embert már nagyobb gond.

2020. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szervízbe szoktam hordani az autót, kizárt hogy én hozzányúljak, életembe nem fordult még meg a fejemben hogy én autót szereljek. Szeretnék tisztában lenni néhány olyan dologgal ami éppen cserés az autón, ezért itt iszerettem volna informálódni, más vélemények után.Köszi a hasznos infót első és második kérdésre! :)
2020. febr. 16. 14:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondolom az utóbbi válasz nem nekem szólt hanem azoknak akik esetleg maguk akarnak ilyesmit csinálni mindenféle szaktudás nélkül, mivel én sehol sem említettem hogy én akarom csinálni.
2020. febr. 16. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!