Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 205 ről 215 gumi szélesség?

205 ről 215 gumi szélesség?

Figyelt kérdés
Adott egy A4 audi 200 lóval és a kanyarokat nem olyan biztosan veszi. Szerintetek számítana a 10 mm szélesség?
2020. febr. 15. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

SZinte semmit nem jelent.

Ha nem jó a kanyarban akkor ott más van.

2020. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, sőt nyilván váltóméret sem lesz.

Ha érdemi változást akarsz, akkor inkább prémium gumit vegyél

2020. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Relative az,hogy kinek mi a jó a kanyarban. En itt a 100 feletti sebessegre gondoltam.
2020. febr. 15. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neked is az lehet a problémád, mint ami nekem volt (szintén A4), hogy alapvetően rossz az autó egyensúlya. Minden körülmények között orrtolós, vagyis alulkormányzott. Én mielőtt eladtam volna, elöl 215-ös, hátul 185-ös szélességű, de egyező típusú gumival jártam. Így egy nagyságrenddel jobban irányítható volt, kanyarokban a tapadáshatáron átlépve fordult rendesen a hátulja is, nem csak orral csúszott kifele az ívről. (Mielőtt valaki megszólna, sokat jártam az autóval pályanapokra, csak ott közlekedtem vele határon - és ha nem adta ki a lépés akkor azon túl is.)
2020. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is hasonlón gondolkodtam ,előre nagyobbat mint hátra ,de mint mondtad akkor meg a hátulja megy el.. bár azt egy gázfröccsel az eleje vissza hozhatja.. rohadt erős a kocsi ( semmi nem gyári szinte benne :D ) nyomaték is akkora ,hogy 3 ig kapar váltásnál ,de akárhányszor kanyar jött mindig úgy érzem le kell lassítsak nagyon. Leginkább azért szerettem volna ezt jobban kiküszöbölni mert sok ismerős autójával 130-nál is simán bevesz kanyarokat és meg sem moccan az autó.
2020. febr. 16. 03:36
 6/7 dirtboy ***** válasza:

Ha kanyarról van szó nem csak gumifelületet kell változtatni, az nem sokat ér önmagában.

ha fér akkor pici szélesítés, kis ültetés, keményebb rugók, és a gumi is ne csak szélesebb legyen hanem peresebb is. Ha magasabb az oldalfala instabilabb kanyarban.

2020. febr. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az A6 alatt 245-ös gumi is volt, és bizony nagyon sokat számít egy centi is. Mondjuk nekem quattro volt, olyan volt, mint egy sínautó, sose volt bajom a kanyarokkal.
2020. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!