Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Működhet-e az am6-os motorblok...

Működhet-e az am6-os motorblokkom ha?

Figyelt kérdés

Szóval 50ccm AM6-os blokkot akarok 90ccm-re bővíteni a kérdésem az lenne hogy amennyiben cserélem a főtengejt a hajtókart és veszek hozá egy 90-es henger szettet akor azon kívül hogy ezeket kicserélem kell e fúrni vagy akármit csinálni a blokkal ? Ha nem akor csak annyi h szétszedem és kicserélem a fent említett dolgokat nem ? Persze most a nagyobb karbit és a kipufogó rendszert direkt nem írtam ide mert azokkal tisztában vagyok engem itt most csak a blokkal való információk érdekelnek .

Válaszotokat előre is köszi .



2020. febr. 17. 05:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a m6 os blokk?
2020. febr. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
50-es
2020. febr. 17. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Okoska!

A napokban már kaptál válaszokat erre a kérdésre. Pl. hogy nem fér el a kétszer akkora löketű főtengely (az az amit mi y-nal írunk) és hogy az 50-es hengert nem lehet 90-re fölfúrni.

Különben, ha megvennéd a gyári 90-es szettet, akkor azon mit akarsz még fúratni?


Hidd el, akár hányszor fogod megkérdezni, mindig ez lesz a válasz. :D

2020. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi lehet, de bizonyára gondjai vannak a térfogatszámítás alapképletével. :)
2020. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Emberek, elfér 94 ccm henger is, sőt 110ccm is.

94 es hengerhez 44mm löketű főtengely kell és mivel 52mm a dugattyú, marni kell a blokkot.

110ccm nél is ugyan ez az eljárás, csak ott többet kell marni.

90 ccm nél csak 44mm löketű főtengely kell és az 50mm dugattyú elfér marás nélkül. (Ezek névlegesek, 90ccm is papíron 86-85.)

2020. febr. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!