Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha milliárdos lennék, és...

Ha milliárdos lennék, és tudnék fizetni eleget, tudnék gyártatni egy hivatalosan pl. csak '90-99-ben gyártott autót?

Figyelt kérdés

A példa kiegészítve: tegyük fel elmegyek a BMW illetékes szervéhez, és azt mondom, hogy gyártsanak nekem egy 8-as BMW-t (e31) a régi tervek alapján, ahogyan '90-99 között?


Van az a pénz amiért legyártanak nekem egyet, vagy ez már lehetetlen?


2020. febr. 17. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem felel meg a mai környezetvédelmi előírásoknak, így lehetetlen lenne forgalomba helyezni.
2020. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleget fizetsz egy gyártósort nem is fognak átalakítani és beindítani hozzá, de simán meglehet, hogy kézzel összeraknak egyet.


Nem mellesleg a forgalomba helyezés is pénz kérdése, főleg, hogy itt nem sorozatgyártott autóról van, szóval esélyes, hogy ha azt a normát teljesíti mint az eredetileg gyártott darabok, akkor minden további nélkül mehet forgalomba.

2020. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Ez bizony lehetetlen. Ha lehetséges lenne akkor már sok ilyen autó létezne de nem létezik egy sem csak abban a formában amilyen időintervallumban legyártották tehát te soha az életbe nem fogsz találkozni pl 2010es E31-el.
2020. febr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán, bár nem egy 8-as BMW-t, hanem inkább egyszerűbb típusokat. Dél-Amerikában sokáig gyártották tovább pl az 1-es Golfot. Valószínűbb azonban, hogy korban feljavított változatot könnyebb lenne gyártatni, akár egyedileg is, ha itthon szeretnéd használni. Karosszériát összeszedni, felújítatni, és beletenni egy engedélyezett motort, stb.

De ha van elég pénzed, egyedi autót is gyártathatsz kisebb, erre szakosodott cégekkel. Csak aztán győzd lepapírozni utána.

2020. febr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Azok a gépsorokat amin ezek az autók készültek már rég beolvasztották,tehát nincs min legyártani az autót..
2020. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem létezik ilyen autót - bár az is lehet simán csak kevesen tudnak róluk - mert valószínűleg simán olcsóbb megvenni egy már legyártott darabot, még ha veteránként elég drága is, de még mindig töredéke annak amennyiből le lehetne gyártani.


Arról nem beszélve, hogy szerintem egy frissen legyártott darab kevesebbet is ér, mint egy alapból veterán, ami gondolom ismét csak nem mellékes a későbbi eladásnál akár.

2020. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!