Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobb választás egy Hyundai...

Jobb választás egy Hyundai Tucson mint egy BMW X3?

Figyelt kérdés
Ha nem szempont az embernek hogy helyi vagány csávót játsszon?
2020. febr. 21. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szempont akkor igen, Hyundai. A BMW dupla annyiba kerül, de messze nem ér dupla annyit. Szerintem.
2020. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen jobb választás!
2020. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen motorral. A Tucson 1.6os motorjai nagyjából egy átlőtt kétforintos értékével vetekednek.
2020. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kérdés.
2020. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória. Döntsd el mi kell neked.
2020. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem egy kategória a két autó.
2020. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megbízhatóság és olcsó fenntartás szempontjából Hyundai, ha villogni akarsz és van felesleges pénzed, amit beletudsz tenni a BMW-be, akkor X3.


Személyszerint megtehetném hogy BMW-t vegyek, de mivel nekem a lényeg hogy megbízható legyen, és ne kelljen szervízbe hordani viszonylag többször, így Hyundai-t vettem. Egy Tucson 1.7 dízel, és egy i30 1.4 benzin, ha csak szaladgálok ide-oda akkor az i30-al megyek, ha hosszabb útra kell menni, akkor a Tucson. Mindkettő 2015-ös, egyikkel se volt semmi baj, ha most vennék autót, újra a Hyundait venném.

2020. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!