Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikában is rákényszerítik...

Amerikában is rákényszerítik az új autó vásárlókat a turbó motoros kocsikra vagy náluk lehet emellett szívó benzinest is venni ugyan annál a típusnál?

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 16:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Senkit sem kényszerítenek rá, hogy ne olyan új autót vegyen amilyet akar.
2020. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
17%
Sehol nem kényszerítenek senkit semmire.
2020. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%

Igen! Csendben ott állnak kereskedés háttérben a fekete öltönyös ügynökök és közbeavatkoznak szükség esetén.


Nyilván, ha sokan látnák őket, akkor nem csapnak felhajtást. Éjjel kimennek az új vevő lakására, elviszik, kap egy injekciót, aztán következő nap kihozza a turbóst a kereskedésből. A szívó motorost meg hajóra teszik és elviszik az Antarktiszra.

2020. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
Igen, megerősítem az korábbi hozzászólókat. Múltkor akartam venni egy új autót amivel viheti a feleségem a 2 km-re lévő oviba a közös gyerekünket. Ki is választottam egy ötliteres v8-as 6 méter hosszú SUV-ot baráti 24 literes városi fogyasztással, amikor is agyonlőtt az FBI. Mióta agyon lettem lőve és meghaltam, csak 999 köbcentis aksis turbós Teslával járok.
2020. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Ne vicceljétek el a dolgot. Én nemrég bementem egy autókereskedésbe (Németországban), és akartam venni egy sima injektoros benzinest. A kereskedő hátra hívott a sarokba és azt mondta, ezek csak mutatóba vannak de nem meri eladni nekem, mert utána őt is és engem is bántani fognak a tudjuk kik.
2020. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Félreértelmeztétek éngem az érdekelne náluk lehet e még újan szívó benzines kocsit venni. Vagy náluk is felváltotta őket a kisebb turbó motor? Egyébként meg rákényszerülsz itthon meg nyugatabbra is mivel már szinte semmit nem kapsz újan pl volkswagennél vagy más európai márkánál szívó motorral.
2020. febr. 22. 17:42
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Vannak még szívós motorok, de ezek nagyrészt már lágy vagy sima hibridek, másrészt meg fel nem tudom fogni, hogy mi a büdös fenéért fosik mindenki ennyire a turbótól. Ha most van legalább 4-5 milliód alsó hangon egy új autóra, akkor nem lesz 150-250 ezer km múlva maximum pár százezred egy turbó felújításra vagy komplett cserére?
2020. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%
Igen, érdekes ez a turbó mizéria. Mindenki fosik tőle. Nekem egy sport autóm van, turbó feltöltővel. Lassan 200 ezer km van az autóban, de a turbóhoz még nem kellett nyúlni. Amúgy a turbó javítás már nem olyan drága. 35ezer - 90ezer Ft között mozog a felújítása, attól függ mi a baja.
2020. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Ja, hogy itt is csak a tájékozatlanságból fakadó turbópara a téma?
2020. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
13%

Mert a turbo a sátán találmánya!!


Én mondjuk keményen a sátánt imádom ezügyben. :D

2020. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!