Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2015-ös évjárattól melyik...

2015-ös évjárattól melyik furgont ajánlanátok? Max 6 millió ft ig. És maximum 15o. 000km-ig.

Figyelt kérdés
Iveco 3.0?2.3? Esetleg Ford transit 2.0 130 170 le ? Mercedes sprinter?renault master? Vw crafter?peugeot-citroen-jumper páros? Mindegyik márkából a nagyobb motorosok a kedvezőbbek számomra illetve nagyobb lóerő/nm ugyanazon motortérfogatt közűl.Fogyasztás nem igazán számít csak erős legyen.Melyik márka a szervízigényesebb?Ha súlyt kell vinni úgy hallottam hogy az iveco a nyerő.Egyedűl ő a létraalvázas?Űlései melyiknek a legkémyelmesebb?
2020. febr. 23. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A cégünknél Peugeot van és az mindent kibír.

De a Merciről már sok rosszat hallottam, a Ford is jó.

2020. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Crafter vagy Master
2020. febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kényelemre a Sprinter. Ha nagy súlyt viszel akkor Iveco. Személyszerint 1 200 000 km-t Iveco Daily maxival levezetve azt mondom hogy semmivel nem kényelmetlenebb mint a Sprinter, pedig 12-16 órát mentem vele naponta nemzetközibe. 3.0-ás motorral szerelt verzió volt, mindig hosszú (7-9 méteres) forgózsámolyos futót húztam vele, 80%-ban túlsúlyosan mentem, és kegyetlenül bírt menni. Én az a fajta sofőr voltam aki az út nagy részét éjszaka tette meg, sokkal jobban szerettem éjjel menni.

Volt olyan hogy hajnal 2-kor Letenyénél beléptem az országba, és reggel fél 8-kor Csengersimánál már kiléptem magyarországról. A súlyt nagyon birta az Iveco. Szervízigénye nem nagy volt, kötelezők, más gondok nem voltak, de ez ember függő. Én vigyáztam a kenyérkeresőre, nem hajtottam szét, nem tapostam.

2020. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!