Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan vegyek motoros ruhát?

Honnan vegyek motoros ruhát?

Figyelt kérdés

Most csinálom az A1 jogosítványt, szerintetek honnan éri meg rendelni motoros ruhát és milyen legyen az ?

Protektoros kesztyű-Térdprotektoros zárt nadrág- Protektoros kabát-Csizma + sisak,ami kötelező ? Mennyibe kerülnének ezek mindenestül ? Ha nem a leggagyibbat nézzük ?


2020. febr. 23. 17:20
1 2
 1/11 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%

Shox, motobox

Van weboldaluk nezd meg

2020. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális öltözék minimum 200000Ft. MINIMUM!
2020. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jót akarsz, akkor NE rendelj, hanem menj el egy motorosboltba! Felpróbálni, mozogni benne, tesztelgetni! Netről soha nem rendelnék ilyet, nem tudni, mennyire pontos a méret, mennyire lesz jó. Fel kell próbálni!

A sisak pedig - szerintem - az, amit egyenesen kizárt, hogy hasraütéssel rendeljek. Hiába tetszik, hoába jó a méret, lehet olyan kialakítása, ami miatt kényelmetlen. Pár hete vásároltam sisakot. Hiába néztem ki valamit, az üzletben felpróbáltam, de nem volt kényelmes, a kialakítsa nem passzolt. Végül egy másik, hasonlót vettem, am tényleg illeszkedik mindenhol.

Ha pesti (vagy környéki) vagy, szánd rá az időt, menj el a shox-hoz. Viszonylag jó a választék, és mindenben segítenek, kompletten felöltözhetsz náluk. Persze, ahogy mondták is, nem 2 forintba fog kerülni.

2020. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hàt olyan 1 millió forintom lenne rá a motorral együtt ,nem tudom ebből vajon ki jönne e ?
2020. febr. 23. 18:27
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Ebből legalább 300 elmegy a teljes ruházatra.
2020. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A shox oldalán nézegesd, mit szeretnél, de vásárolni csak személyesen! Viszont az árakat össze tudod rakni nagyjából.
2020. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a Kecskeméti Shoxban vásároltam, a télen jó akcióik voltak, úgyhogy 110ezer körül volt a bukó, a textil kabát és nadrág meg a kesztyű. A csizmát máshol vettem, az 45 ezer volt. De én mindent a karácsonyi, majd a januári leárazásokban vettem. Érdemes minél hamarabb beszerezni a ruhát, még hátha vannak jó akciók így szezonkezdet előtt.
2020. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 b1812567 ***** válasza:
Ha opció, érdemes megfontolni, hogy kimenj Bécsbe és a Louis-ban is szétnézz. Ilyenkor ott is erősen akciós sok cucc.
2020. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

Hát azért nem kell riogatni a 300 ezerrel meg ilyesmikkel.

Boltban kinéztem egy sisakot. 75 ezer magyarországon a boltban. Ebayről megvettem 50 ezerért. Vettem protektoros kabátot 40 ezerért. Kesztyűt 10 ezerért. Csizmát 35 ezerért. Meg egy protektoros farmert 14 ezerért aliexpressről. 150 ezerből megvan.

2020. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

300 ezee foint. Hagyjuk már. Max akkor, ha felső-közép kategóriát vesz mindenből. Azt viszont elsőnek nem ajánlom, mert valszeg nem tudja még, mire van szüksége pontosan. Nekem a 3. kabátom volt 190 ezres, de addigra pontosan tudtam, hogy mot akarok.


Első szettem mindennel együtt 140 ezer volt mostani forinttal számolva (inflációt rászámoltam). Ebben bennevolt a térd/sípcsontvédő, protektoros cipő, kabát, kesztyű, bukósisak.


1 millióba kényelmesen be fogsz férni, hacsak nem valami 2015 utáni motort veszel.


Ha nem mindenből a leggagyibbat akarod, akkor kesztyű 10-20 ezer, bukósisak 30-60 ezer, kabát 30-60 ezer, térdvédő/nadrág 10-30 ezer, cipő 30-50 ezer. Kb 150-200 ezerből már igen jó szettet lehet összevásárolni, ha türelmes az ember.

2020. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!