Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Okozhat fémes surlódó hangot...

Okozhat fémes surlódó hangot az ha a kerékcsapágy alatti porvédő enyhén el van hajolva?

Figyelt kérdés

[link]


A fenti képen a 2-es számú porvédőről lenne szó. A belső pereme beilleszkedik a csapágyba ha minden igaz, nekem pedig enyhén meg van már hajolva itt-ott. Lehetséges hogy ettől van fura surlódó hangja a csapágynak? Arra gondolok hogy beleér a csapágyba miközben az forog. Lehetséges ez? Vadi új csapágyat raktam fel, azzal csinálja ezt.



2020. febr. 23. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár lehet az is , de ha te raktad fel akkor azt látnod kellett volna ha elvan nyomorodva.
2020. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Láttam, de nem gondoltam hogy problémás lehet.
2020. febr. 23. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:

A porvédő lemez belső fele nem illeszedhet a csapágyba, mert simán ledarálná. Az csak takar.

Ettől függetlenül lehet hogy úgy raktad össze, hogy hozzá ér. De azt az utastérből nem hallod, és 1-2 óra alatt elrendezi a lemezt.

Ott más gond lesz.

2020. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*illeszkedhet
2020. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A külső pereme illeszkedik a csapágyba, elírtam. Még csak felraktam a csapágyat a helyére és megforgattam az agyat, és hallatszik a surlódó hang. Teljesen összerakva, kerékre állítva és kipróbálva még nem volt.
2020. febr. 23. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor össze rakhatod nyugodtan.

A hajlások miatt van hangja, de azt a csapágy hamar le fogja koptatni.

Vagy ha nagyon zavar, vedd le, és egy lapos fogóval egyengesd ki.

2020. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!