Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.3M körül valami benzines autó?

1.3M körül valami benzines autó?

Figyelt kérdés

2006 körüli H astra vagy 2010 körüli Fabia.

1.4 benzinzes.

Vélemények egyik illetve másik mellett?



2020. febr. 23. 22:12
 1/3 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Fabia, mert az majdnem Volkswagen
2020. febr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A H Astra egy alsó-középkategóriás kompakt, a Fabia pedig egy kisautó. Szóval nem teljesen egy kategória.

A kettő közül egyértelműen a H Astrát választanám. Tágasabb, jobban használható, ha nem csak városban közlekedsz. Ha jobban felszereltet találsz, akkor fejlettebb is mint egy Fabia. Már akkoriban is voltak az Astrához olyan extrák, amik egy FAbiához később sem voltak elérhetőek. Valamint ez szubjektív, de egy szép GTC nagyságrendekkel szebb, mint egy "krmpli" Fabia.

Ha ragaszkodsz kizárólag az 1.4-es motorhoz, ezzel a H Astra nem túl fügre, lomhán indul meg. A Fabia sem lehet egy versenyautó, de ebből a szempontból nem ismerem, nem vezettem.

2020. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy a H astra. Én kombit nézegettem 1.6 turbó motorral és 175 le - vel. De nyilván ez autó.uzikn@k való. Egyszerű használatra jó az 1.8, 1.6,1.4 - es motorral is. Tágas, sok van belőle, ezért kapsz hozzá mindent újonnan és bontottan is.

Fábiát én nem vennék, de ez én vagyok...

2020. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!