Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Csak motorikusan (ha lehet ne robbanjon le, többi nem érdekes) mennyire megbízható egy 2015-ös Jaguar XJ (benzines)?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Jaguar, Jaguar XJ, autó, kocsi, luxusautó, prémium, luxus, megbízhatóság, javítás, szerelő

febr. 14. 23:22  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Senki??

# 1/8Időpont febr. 15. 08:48 Privát üzenet
Megbízható mint egy Mercedes.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont febr. 15. 08:59 Privát üzenet
Szerinted hány ember mászkál itt xj jaguárral?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 15. 09:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azokhoz szólt a kérdésem, akik (ha nem is maguk által, hanem különféle (például netes, vagy használttesztes) ismeretekből) hajlandóak megosztani ismereteiket.

# 4/8Időpont febr. 15. 10:48 Privát üzenet

"(például netes, vagy használttesztes) ismeretekből)"

Nálad nincs net?

Szerintem inkább valamilyen célirányos fórumon próbálj érdeklődni.

Elég ritka autó ahhoz, hogy itt kapj válaszokat.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont febr. 15. 12:10 Privát üzenet
Apasamurai nevű felhasználó válasza:

Semennyire!

# 6/8Időpont febr. 15. 12:17 Privát üzenet
Hát aztán nagyon releváns vélemény, hogy valaki neten olvas egy cikket és ez alapján véleményt alkot neked egy autóról. Ezt magadtól is tudod, ha olvasol róla cikkeket.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont febr. 15. 12:28 Privát üzenet
Isti1976 nevű felhasználó válasza:

Több Jaguarom volt 4 és 12 év közötti korig. Egynek sem volt semmi baj a motorjával. Egyik benzines 230eKm-nél már megevett valamennyi motorolajat két olajcsere között, de nem volt vészes.

Szerintem sokkal megbízhatóbbak kb 2002 óta (volt egy blokk ráncfelvarrás, a V8 4.2-es lett), mint amiket egyesek szajkóznak.

Most egy 10 éveset hajtok (4 évesen vettem, mondjuk ez dízel 3.0V6) és marad még, mivel nem hajlandó semmi sem tönkremenni rajta.

Ha 5 évesen megveszed, sokáig jó lesz.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont tegnapelőtt 20:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1 milla körül milyen benzinest javasoltok?
Megválnál egy megbízható autótól?
Gabrielle terhességi teszt menyire megbizható Csináltam egyet latható rajta a 2 csik de a teszt csik kicsit erdekes Nincs elázva a leirasoknak megfeleloen csinaltam (3cseppet tettem ra) kép lent?
Mennyire megbízható ez az oldal?
A zoofast mennyire megbízható? Mostanában itt a gyakorikérdéseken olvastam érdekes dolgokat, késett csomagokról. Szerintetek biztonsággal lehet rendelni onnan?
Hol lehet érdekes, megbízható könyvet vásárolni a tk-ról?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!