Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak motorikusan (ha lehet ne...

Csak motorikusan (ha lehet ne robbanjon le, többi nem érdekes) mennyire megbízható egy 2015-ös Jaguar XJ (benzines)?

Figyelt kérdés

2020. febr. 14. 23:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Senki??
2020. febr. 15. 08:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Megbízható mint egy Mercedes.
2020. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerinted hány ember mászkál itt xj jaguárral?
2020. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azokhoz szólt a kérdésem, akik (ha nem is maguk által, hanem különféle (például netes, vagy használttesztes) ismeretekből) hajlandóak megosztani ismereteiket.
2020. febr. 15. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:

"(például netes, vagy használttesztes) ismeretekből)"

Nálad nincs net?

Szerintem inkább valamilyen célirányos fórumon próbálj érdeklődni.

Elég ritka autó ahhoz, hogy itt kapj válaszokat.

2020. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Apasamurai válasza:
Semennyire!
2020. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát aztán nagyon releváns vélemény, hogy valaki neten olvas egy cikket és ez alapján véleményt alkot neked egy autóról. Ezt magadtól is tudod, ha olvasol róla cikkeket.
2020. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Isti1976 ***** válasza:
100%

Több Jaguarom volt 4 és 12 év közötti korig. Egynek sem volt semmi baj a motorjával. Egyik benzines 230eKm-nél már megevett valamennyi motorolajat két olajcsere között, de nem volt vészes.


Szerintem sokkal megbízhatóbbak kb 2002 óta (volt egy blokk ráncfelvarrás, a V8 4.2-es lett), mint amiket egyesek szajkóznak.


Most egy 10 éveset hajtok (4 évesen vettem, mondjuk ez dízel 3.0V6) és marad még, mivel nem hajlandó semmi sem tönkremenni rajta.


Ha 5 évesen megveszed, sokáig jó lesz.

2020. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!