Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ennyi taxi Budapesten?

Miért van ennyi taxi Budapesten?

Figyelt kérdés

Éjszaka buliztunk és kivételesen nem rúgtam be annyira, amennyire általában szoktam. Nem is ez a lényeg, de feltűnt, hogy nagyon sok taxi volt az utakon és köztük nagyon sok fiatal.


Mi ennek az oka? A sok turista és ezzel együtt a jó kereseti, lehúzási lehetőség? Vagy már nem akarnak dolgozni, tanulni az emberek és elmennek szégyenérzet nélkül ilyen társadalmi szempontból megítélt alantas munkára? Vagy mindig ennyi taxi volt?



2020. febr. 24. 05:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nézzétek, ezt hallani mindenhol.. itt gyakorikérdésen is.

"3 napos képzés, 0 szakmai tudás. Vagy mit tud egy sofőr amit egy B kategóriás nem, most komolyan?"


Ettől függetlenül nem gáz ha valaki ezt csinálja kényszerből vagy átmeneti megoldásként.. nekem ezzel semmi bajom.

A gáz sztem az ha valaki 21 évesen, tehát fiatalon erre építi az életét.. sajnálom, így gondolom. Ugyanolyan számomra mintha a mekiben dolgozna 21-65 éves koráig tudatosan valaki.

Más ha valakinek rossz családi háttere van vagy nincs más lehetősége a megélhetésre.. mégegyszer mondom nekem nem ezzel van a bajom. Hanem ha ennyi a célja egy fiatalnak.. ennél már csak az influencerkedést tartom rosszabnak... megúszósnak.


Lehetek beképzelt meg nagyképű, nem fáj tőletek.. nektek fáj az igazság maximum.. valószínűleg azért, mert semmit nem tesztek ti sem azért, hogy jobb életetek legyen.. marad a taxizás és az irigykedés.


Jelzem a kérdésem az volt miért csinálja ennyi fiatal?? Most vagy tényleg ennyire életképtelenek vagy ennyire jó a lóvé... ez nem lehet ennyi fiatalnak álom meló.. az képtelenség.

2020. febr. 24. 16:45
 12/13 anonim válasza:
55%
Na idefigyelj te kis nyomi! En 26 evesen kezdtem el taxizni es nem azert mert nem szeretek dolgozni, ez nekem a másik munka a főállásom mellett. És kélzeld rohadt jol lehet vele keresni. Mikor vasarnap reggel hazamész 100 ezerrel szerintem még te is csinálnád ezt az alja munkát ;)
2020. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szóval igaz. Bunkók a taxisok.
2022. ápr. 12. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!