Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikorra várható a jogsim?

Mikorra várható a jogsim?

Figyelt kérdés
Előző héten pénteken voltam igényelni az okmányirodába! Ott azt mondták,hogy kedd szerda, vagy csütörtök. Igaz ez? :) Nektek mennyi idő alatt jött meg?

2020. febr. 24. 15:05
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
23%
Ezt a kerdest nyilván nagyon fontos volt kiirni a másik szóról szóra 5000ilyen mellé...........de várjál,csak neked belenéztem a varázsgömbbe es azt mutatta szerdán 14óra 45perc 36másodperckor fogod megkapni.....
2020. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen másik 5500 mellé? Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor inkább ne írj semmit kérlek.
2020. febr. 24. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Komolyan mondom, ezeket a kérdezőket eltiltanám a vezetéstől. Írni, olvasni tudás alapfeltétel. Ezen az oldalon pedig az, hogy nem írunk ki ezer egyforma kérdést.

Minden információt szóban és írásban is megkaptál.

Törvény szerint 8 nap a határidő, akár első kiadásról van szó, akár cseréről. Amennyiben az összes adat nem áll rendelkezésre, akkor 21 nap. Ezek személyes átvételre vonatkoznak, a postázásra kerülők picit később kerülnek ki a címre.

Nem kell semmi tapasztalatot kérdezgetni, mert a jog szabályozza.

2020. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Az első arra céloz, hogy kétnaponta megkérdezi valaki. Tele van vele a közlekedés rovat, de át szokott terjedni máshova is. Írásban és szóban is kaptál információt.
2020. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen.
2020. febr. 24. 15:45
 6/8 anonim válasza:
37%

Szia!

Nekem okmányirodától számolva 9. napon jött meg🙂

2020. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én február 14. mentem be igényelni és február 19. szerdán már mehettem is érte. :)
2020. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj de jó nektek 😊 én holnap mehetek érte!
2020. febr. 26. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!