Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikora várható leghamarabb...

Mikora várható leghamarabb hogx érkezik a jogositványom? Többi lent!

Figyelt kérdés

06.27.én megigényeltem az okmányirodában a jogositványt. Első jogsim lessz és "B" kategóriás !

A kérdésem az lenne hogy mikor postázák ki leghamarabb ?



A válaszokat elöre is köszönöm !


2019. jún. 30. 08:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Ha szerencséd van akkor már holnap meglesz, ha nincs akkor kedd, szerda.
2019. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Én egy hónapja voltam az okmányirodában kedden reggel, csütörtökön át is vehettem ott, mert oda kértem. Ha postán kérted házhoz, akkor szerintem kedd, szerda lehet esélyes.
2019. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. két hét volt, mire mehettem érte, és az itt még gyorsnak számított. Ha postán kértem volna, még több ideig tart. Mondjuk közbeesett egy ünnepnap is, de akkor is sokat vártam rá, pedig a forgalmi vizsgát már előtte egy hónappal megcsináltam. Bezzeg az útlevél, amit egyszerre igényeltem vele, már másnap ott volt az okmányirodában.
2019. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Körülbelül 3000 kérdés van erről már, de hiába írunk akármit, attól nem fogják se előbb se később küldeni.
2019. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Békés megyében élek és Pestről küldik le.

Azt mondták rengetegrn rakják most és nem tudják mikor érkezik meg hozzám és ezért kérdeztem csak hogyha oskan vannak akkor leghamarabb mikir lessz a kezembe lehetőleg leghamarabb ?!

2019. jún. 30. 15:57
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Fuuuu bãzdmeg, mi ez az utolsó válasz, kérdező?
2019. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10 percen belül ott lesz... na majd írj 10 perc múlva, ha nem jött be akkor várj még 10 percet.
2019. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Minnél hamarabb szeretném már megkapni és ezért kérdeztem hogy mikor jön meg mert azt mondták rengetegen vizsgáznak nyáron és ilyenkor később küldik mint mondjuk ősszel ...
2019. júl. 1. 13:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet csak jövőre kapod meg, ez van.
2019. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt irja hogy a kész van és kézbesitették. 07.02.án akkor mennyi idö lessz a posta út ? Várható hogy holnap reggelre itt lessz ?
2019. júl. 2. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!