Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van értelme az ötödik forgalmi...

Van értelme az ötödik forgalmi vizsgának?

Figyelt kérdés

Az első két vizsgám jármű kezelés miatt volt (parkolás, visszagurulàs)a harmadik irányjelző miatt, a negyedik elsőbbség meg nem adása miatt. Teljesen kivagyok most ettől, hogy mehetek ötödikre is, aztán pávra is.

Az utolsó vizsgán a vb próbált lelket önteni belém, azt mondta úgy látja nem hiszek magamban, látja rajtam hogy képes lennék levizsgàzni. Ez sablon szöveg,vagy gondolhatta komolyan?

Részben igaza van, én is így gondolom magamról.

Rengeteg pénzbe van ez már nekem, őrültség lenne feladni, jól gondolom?

Esetleg van/volt így valaki?


2020. febr. 25. 18:24
 1/7 anonim válasza:
89%
Igen ! Érdemes nekifutnod megint de csak ugy ha tudod hogy nem félsz a vezetéstől. Nekem is nagyon sok penz belement viszont sajnos pavra kellett mennem az sima ügy volt meg is nyugodtam utána és a 6. Már sikeres volt. Ha tudod hogy sikeres jogositvany szerzes után szeretnu fogod a vezetést akkor ne hagyd abba. Nálunk Szegeden is minden apro dolgon meghuztak az embert,de az oktatom mondta hogy tul vagyok a pavon mar ne huzzam fel magam semmin és sikerült! Kitartás!
2020. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Meglehet az első két vizsgának nem volt értelme, de megtörtént...

Vannak olyanok, akik csak a sokadik vizsgán, sőt csak a PÁV után szereznek jogosítványt, és utána gond nélkül vezetnek.

Azt mi nem tudhatjuk, hogy nálad mi is okozza az idegeskedést a vizsgán, ami egyébként teljesen normális dolog, nem az idegeskedés miatt buktatnak meg, hanem azért, mert valamit elrontasz.

A vizsgabiztosok nem szoktak értelmetlenül kedveskedni, ha azt mondta, hogy képes lennél levizsgázni, akkor azt úgy is gondolja, de neked azt bizonyítani kell.


Vissza kanyarodva az első két vizsgádhoz, és ne vedd magadra, amit most írok, mert nem vagy egyedül, sőt nagyon sokan vannak, akik úgy jelentkeznek, illetve az oktató úgy jelenti őket vizsgára, hogy lényegében esélytelenek, nincsenek megfelelően felkészülve, és két-három lehetőséget is eldobnak, a harmadik, negyedik vizsgán meg már azért idegesek...

Ne add fel, igaz az ötödik vizsgán két vizsgabiztos lesz, de ne foglalkozz velük, sikerülhet úgy is a vizsga - rajtad múlik.

Sőt, ha netalán ott is bukás lenne, még akkor se add fel, ha már eddig eljutottál, nem kevés pénzt bele öltél... a PÁV képesség vizsgálat, ami arra irányul, hogy nincs-e olyan tényező, ami miatt képtelen az illető megtanulni a járművel közlekedni. Nagyon ritka, de ez az esély is elképzelhető, ami esetedben azért nem valószínű, mert a vizsgabiztosok ezért sem szoktak ok nélkül biztatni senkit, akiről úgy látják, hogy esélytelen.

Azon kellene túllépni a vizsga ideje alatt, hogy mennyibe került eddig, és mennyibe kerülhet, ha ez sem sikerül... egyszerűen csak a feladatra koncentrálni (ezt fejben kell rendbe tenni, más nem tud segíteni)

2020. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%

Nagyon jól leírták előttem a lényeget, úgyhogy én már csak annyit mondanék, hogy ne add fel semmiképp!

Sok sikert, előbb-utóbb lesz jogsid, hidd el!😊

2020. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Mi a francért adnád fel? Mondj egy okot amiért Te neked a cél előtt abba kellene jagynod? Vegyél egy nagy levegőt vizsga előtt, és mutasad meg, hogy hogyan vezetsz.
2020. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ördög ügyvédje leszek: szerintem hagyd. Valószínűleg elobb-utobb sikerül levizsgaznod, de minek??? Ha ilyen szinten okoz neked lelki gondot a vezetés, akkor a jogsi megszerzésével sem fog helyre billenni a magabiztosságod, és rettegve fogsz beülni a volán moge, ha egyáltalán beulsz majd... és akkor már nem lesz se oktató, se vizsgabiztos melletted. És ha majd ilyen helyzetben nem adod meg az elsőbbséget vagy nem indexeket, az súlyos pénzekbe kerülhet, sőt akár embereletekbe is...
2020. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem félek a vezetéstől, és szeretnék is vezetni egyedül.

Az első kettő vizsgám "hamar" volt. Hiába voltam kb 50-55 óránál, nem voltam elég felkészült, hisz a visszagurulàs és a rossz parkolás ennek tudható be. Úgy hiszem, az oktató sem volt alapos, felkészületlenül küldött vizsgára.

A másik kettő bukás, az utolsó legfőkèpp (elsőbbség meg nem adása), elég nagy szarvas hiba, de egy irányjelző miatt bukni vagy egy rossz parkolás miatt bukni, nem a világ vége. Szerintem.

Valószínűleg oktatót is váltok, és nem állok itt meg, mert marha sok pénz, idő és energia van ebbe a négy bukàsba. De azért egy ilyen dolog mégis megvisel egy tanulót, és hatalmas kudarc ez.

A kreszt két hibával elsőre megcsináltam, elsősegélyt szintén elsőre. Nem hiszem, hogy analfabéta lennék, és fel kellene adnom...

2020. febr. 25. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Értelek, megerősítés kellett, figyi, menj, csináld, vizsga előtt meg írj ide kommentet és drukkolunk. :)
2020. febr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!