Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Nem féltek bedönten...

Motorosok! Nem féltek bedönteni a motort a kanyarban?

Figyelt kérdés

Annyi dolgot kell figyelembe venni (gumi típusa,állapota,hőmérséklete,út minősége,kanyarsebesség...) és annyi véletlen jöhet közbe (kavicsfelhordás,úthibák,túl sok fék...).


Leírnátok,hogy ki hogyan csinálja?Mikor,melyikkel és mennyire fékez,mennyire dönti be,stb...?Az esésem óta bizonytalanabb vagyok,gyakorlatilag újra kell tanulnom kanyarodni :(


2010. júl. 24. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon lefékezek és 2esbe alig kell bedőlnöm hozzá...
2010. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Én nemnagyon merem döntögetni mert ez azért másabb mint egy sportmotor ( túra-enduro). Kicsit lassítok és gázhúzása nélkül megyek be a kanyarba, aztán mikor kiértem húzom neki. :)
2010. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Simsonos vagyok.

Kanyar előtt felgyorsítok, aztán kanyar előtt pici fék, aztán kanyarba be, kanyar felénél visszahárom padló :D

2010. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem döntenénk minden kanyarban borulnánk.
2010. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Én már 1x rá fáztam :S:S:S Már nem döntögetem annyira !!!(sokkal biztonságosabb így)
2010. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fék, kihúzódok ellenkező oldalra, vissza kettő (Simson S51Retek) térd ki kisgáz, kanyar fele előtt kezdek kigyorsítani csutkán.
2010. júl. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utcán minek teszed ki a térded?:D a lábaiddal fogod a motort, nem versenypálya hogy ki keljen ülni és térdet ki:D én merek dönteni persze lábtartóig nem, de ha megcsúszik a motor akkor korrigálok vagy elesek megint, ennyi belefér.
2010. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem lerakni a térdem utcán is... :D Gyári lábtartó lazán leérne amúgy, ezért van középre feltéve egy bmx peg.
2010. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ha látom hogy tiszta a terep akkor vissza 3 bedöntöm,hogy éppenhogycsak ne érjen le a kipufogó ha érzem hogy lassul odahúzom neki,tartok egy fordulatot,ha enyhül a kanyar akkor ráhúzom a csövet és visszateszem egyenesbe végül a 4.sebesség.

DE csak akkor ha tiszta az aszfalt teljes mértékben!

Egyébként kis döntés,alcsony fordulat.

(Simson SR50)

2010. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem is simsonom van és egyetértek az előttem szólókkal mert minden megoldás helytálló. De a saját motorodat neked kell kitapasztalnod. Mindenki volt már veszélyes helyzetben akármilyen motoros szituról is legyen szó van akinek szerencséje volt de ezek szerint neked nem annyira. Létezik az a mondás ha ledobott a ló akkor mássz rá vissza.
2010. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!