Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Nem féltek bedönten...

Motorosok! Nem féltek bedönteni a motort a kanyarban?

Figyelt kérdés

Annyi dolgot kell figyelembe venni (gumi típusa,állapota,hőmérséklete,út minősége,kanyarsebesség...) és annyi véletlen jöhet közbe (kavicsfelhordás,úthibák,túl sok fék...).


Leírnátok,hogy ki hogyan csinálja?Mikor,melyikkel és mennyire fékez,mennyire dönti be,stb...?Az esésem óta bizonytalanabb vagyok,gyakorlatilag újra kell tanulnom kanyarodni :(


2010. júl. 24. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem is tudom hányszor estem már amúgy... :D Nincs egy rendes farmerom, mindet kiszaggattam... (Peg lábtartós hülyegyerek voltam.)
2010. aug. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Egy nagyon fontos dologra szeretném felhívni a figyelmet!

A hozzászólásokból ítélve eddig csak simson tulajok válaszoltak, pedig amit simson-nal megtehetsz, azt egy kicsit nagyobb motorral biztosan nem!!! Ha egy rendesen bedöntött motornál "csutka gázt" adunk, akkor egy simsonnál nagyobb motorral biztosan bukás lesz a vége. Például már egy kicsi 150-es ETZ-vel is (önsúly: 105kg, végsebesség 120km/h) hatalmasat lehet esni, ha 80-100-as döntött tempónál csutka gázt adunk, vagy fékezni próbálunk!

Ehhez itt egy hasznos leírás: [link]


Jó olvasást és sok gyakorlást!

2013. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Brandon41 ***** válasza:
Én inkább felsőtestemet szoktam kijebb helyezni, így nem kell annyira megdöntenem a robogómat, amivel ugye nem lehet olyat dönteni mint egy sportmotorral.
2021. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!