Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyikben bíznátok meg (jobban...

Melyikben bíznátok meg (jobban) hosszabb utakon? Ez a három mind régi és olasz/brit autó (ezzel sajnos sokat elmondtam).

Figyelt kérdés

2010-2012 Quattroporte GTS?


Vagy


2012-2015 Jaguar XJ R?


Esetleg (bár erre sajnos kevés az esély, hogy itt ilyen autócsodákról ismerjenek hasznaltteszteket...)


2005-2007 Rolls-Royce Phantom?


Melyik fog kevesebbszer egy-egy hosszú út során, az utazás közepén megállva cserben hagyni?



2020. febr. 26. 10:00
1 2
 1/11 D. Brasco ***** válasza:
Ha ilyen autóra van pénzed,akkor arra is lesz hogy hívjál egy autómentőt meg kifizesd a szervizt ha valamiert bedöglik.
2020. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Ezek mind _régi_és olasz/brit autók."


A harmadik érdekesség kivételével emiatt ezek már olcsók szerencsére.


De - nekem - nem ez a fő szempont.


Egyáltalán nem akarok semmilyen autóval sem egy-egy hosszabb út alatt megállni, pláne nem trélert hívni! Hiába van pénze valakinek, az nem (itt sem) megoldás sokszor semmire, hiszen trélert hívni, majd valami kisbuszban tovább menni mocskosul kellemetlenség. A pénz erre nem megoldás.

2020. febr. 26. 11:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt hittem, régi autókról szól majd a kérdés...
2020. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy kivételével 10 és 15 év minden, csak nem új.
2020. febr. 26. 12:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Következésképp már olcsók. De amit írtam a trélerezés majd kisbuszozás magától értetődően elfogadhatatlan! A cél a minél kevesebb ilyen megléte.
2020. febr. 26. 12:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát egyik jobb, mint a másik... A Maseratinak csak a hangját és a külsejét imádom, amúgy nem vonz. A Rolls-Royce-ot elképesztően sznob autónak tartom, bár tény, hogy az egyik ritka luxusautó, ahol tényleg fontos szempont volt a megbízhatóság is, és ez a gyakorlatban is bejön. Azonban én a Jaguarba ülnék be, mindig vonzott a Jag, de sosem mertem venni egyet. Ami késik, nem múlik. Persze füstölt el alattam már az osztrák autópályán az imádott Audim turbója is, ottmaradtam vele, ezt bele kell számolni. Szerencsére van sok telefonszámom, akiket hívhatok.
2020. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vagyis még egy megbízhatónak kikiáltott német luxusautó is lerobbanhat bármikor bárki alatt? Nincs biztonságérzet tehát semminél?
2020. febr. 26. 12:26
 8/11 D. Brasco ***** válasza:
53%
Miért te őszinten mit gondoltal? lehet hogy pénzed van de úgy látszik eszed nincs.......mint egészséget,úgy az állandóan hiba nélkül üzemelő gépet sem lehet venni!Bármikor bármi tönkre mehet bármilyen tipusban még akkor is ha új!Nyilván van olyan aminél ez kevesbe jellemző ,van ami meg egy betegágy.....de azt az autót amelyiket te keresed még nem gyártották le!
2020. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Nincs olyan autó, ami nem robbanhat le. Összetett technika, semmi sem atombiztos. Mi magunk sem vagyunk atombiztosak. Én attól ugyanúgy bízom az Audi A6ban, csak A6-osokkal 3.0 TDI-vel mentem vagy 450 ezer km-t az utóbbi 5 évben (most hajtom a másodikat). De a Maseratival még nagyobb a valószínűsege, hogy ottmaradsz valahol valami piti, megoldhatatlan hibával, havi 5000 km-nél.
2020. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És a nem túl régi (de sajnos nem is új) XJ-vel milyenek az esélyek a Quattroporte-hoz képest? Ugyanolyanok, vagy jobbak? Illetve (te egyedül) írtad a Rolls-t gyakorlati megbízhatóság tekintetében. Annak a Maseratihoz képest milyen (lehet) a lerobbanási statisztikája? Jobb/rosszabb?
2020. febr. 26. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!