Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Intruder M800 első...

MikeS13 kérdése:

Suzuki Intruder M800 első kerekénél kis olajtócsa. Fékolaj vagy teleszkóp olaj lehet? És szerintetek így még el lehet gurulni vele a szerelőig vagy tréler?

Figyelt kérdés

2020. febr. 28. 11:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Teleszkóp olajat és tömítést kellett venni. A szerelő egy óra alatt megcsinálta.
2020. ápr. 9. 16:57
 12/16 A kérdező kommentje:
Konkrétum: kiderült, hogy a teleszkópból folyt el az olaj. Az is kiderült, hogy simán lehet vele menni így is (mondjuk nem értem akkor minek bele az olaj.. mindegy) Az első szerelő közölte a telefonba, hogy 20 ezerért megcsinálja. Odavittem, erre mondja, hogy "jajj ez fordított teleszkóp, plusz munkaidő meg speciális szerszám kell hozzá, ezért 50 ezer" Hívtam egy másik szerelőt, az meg mondja, hogy mindegy milyen a teleszkóp, 20-ért megcsinálja. Meg is csinálta annyiért, két nap alatt.
2020. jún. 11. 21:16
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nem érted minek bele az olaj, olvass utána hogyan működik egy lengéscsillapító és miért biztonságosabb így egy futómű, és az sem mindegy mennyi olaj van benne...jézusom..
2020. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!


#11. április 9. 16:57. írtad:

"a szerelő egy óra alatt megcsinálta"

E öröm e bódottág....


Aztán kettő hőnap elteltével írtad a követkeő választ:

#12. június 11. 21:16.

"meg is csinálta két nap alatt"


Ha ennyire tré a memóriád, legalább a saját válaszaidat olvasd vissza. :D

2020. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es, te kis névtelen okostojás, az egy sima elírás, "megcsinája" lett volna csak elírtam. Szerintem magadtól is rájöhettél volna.
2020. jún. 12. 15:50
 16/16 anonim ***** válasza:

Vagyis nekem kellene a két egymásnak ellentmondó válaszodból kikövetkeztni, hogy a mostani állításod igaz, vagy a kettő hónappal ezelőtti?

O.K. Megígérem, máskor majd figyelek! :D

2020. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!