Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy 2005-ös BMW 645Ci...

Vettem egy 2005-ös BMW 645Ci -t és 2 hét után mikor szervizbe vittem fura kopogó hang miatt akkor 900 ezres ajánlatot kaptam csak kopó alkatrészekre meg valamire a váltóval kapcsolatban, ez reális?

Figyelt kérdés

Azt mondja a szerelő, hogy "semmi komoly" de még is 900 ezer lenne a javítás? Mi lesz ha valami komoly lesz vele?


3 millióért vettem , de most 2 hét után 900 ezret nem akarnék rákölteni, a kereskedőnek visszavigyem? Ő azt mondta, hogy pöcc röff indul , teljesen hibátlan ilyenkor mi van?


2020. febr. 29. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
A szerződésben benne szokott lenni, hogy az eladó minden hibáról tájékoztatta a vevőt, aki megtekintette, átvizsgálta és kipróbálta az autót. Megpróbálhatod visszavinni, de nem köteles visszavenni. 3,2 millióért kaptál volna egy vadiúj Swiftet 3 év garanciával. mindig elmondjuk, hogy egy öreg BMW-t fenntartani nem olcsó mulatság, de mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.
2020. febr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

AZ igaz egy 15 éves autónál ez még nem is komoly javítás.

Lesz még ez sokall komolyabb is, lesz mire költened a zsebpénzt.

2020. febr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokan meglátnak egy hirdetést "németből behozott, főleg autópályán használt autó" címszóval és rárepülnek, mint piranha a kukacra, mert azt hiszik, az azt jelenti, hogy az autó átlagos használata az volt, hogy beállt a sofőr 160-as tempóra tempomattal és ment 2-3 órán keresztül. Aki járt már Németországban, az egyrészt tapasztalhatta, hogy a 160-as tempo kb a Skoda Fabiák utazótempója, nem a nagy teljesítményű autóké, másrészt nem lehet folyamatosan haladni gyorsan, mert mindig kijönnek eléd.Az emberünk ment 220-240 között, valaki kijött elé, satufék a fenekében, mert persze rá kell ijeszteni a lassabbra, esetleg villogni is neki, aztán, ha szabad a sáv, akkor padlógáz, hogy majd kiesik a motor a helyéről. És ezt ismételve percenként. Ez leginkább a verseny üzemmódhoz hasonlít és ahhoz hasonlóan gyakori a motor-, váltó-, felfüggesztés hiba, amit elsőre talán észre sem vesz a vevőjelölt.
2020. febr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha teheted, kérj árajánlatot mástól is. Engem is le akartak már húzni, kerestem helyette másik szervízt.
2020. febr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Mi az, hogy "csak a kopó"? 4 féktárcsa + betét + olaj + vezérlés?

Mi az, hogy "valami a a váltóban"?


Simán lehet 900e a reális ára. Esetleg ha leírnád pontosan, hogy mire is kaptad...


Kopó alkatrészre egy kereskedőnél sincs garancia, ez teljesen normális. Vétel előtt tájékozódni kellene, hogy egy 15 éves prémium nagy motoros 6-os bimmerbe mi mennyibe kerül, mielőtt 3 lepedőért megveszed. A nepperek imádják az ilyen vevőket, de fel is vannak rá készülve, hogy teljesen világtalanok, úgy fog lepattintani, ahogy kell.

2020. febr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor lehet reális a visszavételi elképzelésed, ha olyan hibája van az autónak, ami eltitkolt, súlyos hiba, illetve az autó korának, futásteljesítményének nem felel meg. íha a szerelő semmi komolyat mond, akkor esélytelen vagy. A 645-ös BMW fenntartása ennyi, meg lesz még több is. Ha automata, akkor a váltó javítása, ami előbb-utóbb jön, 400 ezer körül indul.
2020. febr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg az elején pont erről beszél.

https://www.youtube.com/watch?v=Nf_9U4LfhQ0

2020. febr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy csak ennyi, 6-ost nem a semmiért vesznek nagyon keveset használtan is, egykori luxus turaautó.
2020. febr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Vidd el még 2 szerelőhöz. Mindenki mást fog mondani.

900 az lehúzás. Annyiért felujitod a váltót, lecseréled a fékeket és a fél futóművet (némi unix-bárdi kedvezménnyel).

De elcserélem veled egy 330ci e46ra 1:1ben :)

2020. márc. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
5. Válaszolónak írom nem 3 lépedőért vette hanem 3 gurigáert azért nem mindegy hogy 3 ezer vagy 3 millió :-)
2020. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!