Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Láttam a Tescoba sárga villogó...

Láttam a Tescoba sárga villogót, amit mágnessel lehet az autó tetejére rakni, az ilyen illegális, szóval csak úgy felrakhatom ha kedvem tartjani?

Figyelt kérdés
Ha pedig illegális akkor minek árulják?
2010. júl. 24. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Én valahol azt olvastam h olyat csak a kukáskocsira, lassú járművekre pl traktor stb lehet rakni mert az egy figyelmeztetés. És asszem olyat csak azok rakhatnak fel akiknek van rá engedélye. De ez nembiztos.


Rakni akarsz a kocsidra v mi? Az nem jogosít fel olyanokra mint h téged előre engedlyenek mint a mentőt.

2010. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjjel lerobbansz az országúton, kirakod és máris lát mindenki. Vagy ha balesetet észlelsz, megállsz, kirakod, hogy mindenki figyeljen, veszély van!
2010. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Arra ott az elakadásjelző háromszög.
2010. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

De a villogóval jobban látnak.



Amúgy illegális csak úgy használni.

2010. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Akkor erről ennyit. Nemrakhatod ki szal marad a háromszög :D
2010. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor minek árulják?:D Egyébként nem előnyt akarok szerezni ezzel csak olyan jól néz ki.
2010. júl. 24. 16:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
kirakhatod nyugodtam, háromszöget nem helyettesíti persze attól még.... amúgy meg semmire sem jó
2010. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na akkor kirakhatom vagy nem?:D Nem mindig akarom csak néha ha olyan kedvem van.Sok féle választ hallottam:S Hol tudnám megnézni az erre vonatkozó szabályokat?
2010. júl. 24. 16:20
 9/16 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el!


10000000% h nemszabad használnod. (Csak engedéllyel.)


Mondtam én h nemszabad csak engedéllyel.

2010. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Lassú, vagy különleges járművekre (kombájn, stb..) ami úgymond nem átlagos kocsi, szóval figyelmeztető szerűség (NEM megkülömböztető jelzés!). Nem biztosít semmilyen előnyt, előzhetnek, de fokozott óvatossággal. Egy ilyen sárga szart kirakhatsz engedély nélkül is, de csak okkal, ami nálad gondolom nincs.
2010. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!