Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót vennétek...

Ti milyen autót vennétek 3-3,5 millió közt? Amiket néztem Audi a3 SB. Renault clio, Kia ceed/Hyundai i30. Opel Astra Ford focus WV golf. Valakinek ötlet tapasztalat? Ami jobban tetszik Audi a3. viszont a többiből fiatalabb is kijön.

Figyelt kérdés
Autó vétel
2020. márc. 1. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kedvem vw fannal vitázni
2020. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Ehhez nekem sincs kedvem. Csupán a szubjektív véleményemet írtam le, a saját tapasztalataim alapján. Egyébként nekem francia autóm van. Negyed annyi gondom nincs vele, mint anno az Audival, meg a utána a Volkswagennel. Pedig egyik sem lesajnált darab volt. A céges autóm Kia, és ugyanaz a tapasztalatom vele, mint a sajátommal. Ennyi.
2020. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy VW fan vagyok.

Csak ugye kibújt a szög a zsákból, hogy egy szem saját autó alapján van általánosítás megint...

Igazatok van, így nincs értelme vitázni

2020. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem. Csupán abból ítélem meg, hogy a golfokat amiből volt a családba 8 db, benzin dízel, 4-es 5-ös, 6-os, golf plus, eléggé gyötörték a kínok. Most van 5 hyundai, i30, tucson, i40, amik gond nélkül mennek, csupán benzin meg gázolaj kell bele.


Én pl a golf 5-öt és a tiguan-t cseréltem le 5 éve egy dízel tucsonra és egy benzines i30-ra, teszt autók voltak 25ezer ill. 18ezer km-el. Egyikkel sincs gond, ahogy a többi hyundaial sem a családba rokonságba.

2020. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nekem volt Audi-m, Volkswagen-em, Toyota-m, Peugeot-om, Renaultom-om, Suzuki-m, a céges autóm régen Volkswagen volt, utána Hyundai lett, most Kia. Egy szem autó a véleményem oka? A koreai és francia autók messze megbízhatóbbnak bizonyultak számomra, mint a németek.
2020. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Most elmentem kicsit más vonalba amire szűkültem

Mondeo 2015 körüli

Hyundai i30

Mazda 6 nemtudom ezek még mennyire rohadnak.

2020. márc. 6. 20:59
 17/17 anonim ***** válasza:
i30
2020. márc. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!