Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha YBR 250 vagy Honda CBF...

Yamaha YBR 250 vagy Honda CBF 250 lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés
Melyik miben nyújt többet a másiknál?

2020. márc. 2. 11:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a CBF vonalat érdemes végigjárni, ha neked eleve bejön, az 500-ra, 600-ra meg az 1000-re is azt mondják, hogy unalmas, de csak azért mert mindig minden jó rajta, és mindent mindig úgy csinál ahogy te akarod :) Azért lenne szerintem élvezetesebb a CBF250-es, mert ha már jól érzed a motort, lehet neki húzni rendesen, dobálni kanyarból kanyarba, tehát olyan érzésed lesz és talán úgy is van, hogy egy idő után elérted a maximumot amit ebből a motorból ki lehet hozni. GS500-nál ez azért nem lesz annyira meg, mert csak azt fogod érezni, hogy se a futómű, se a fék nem elég ahhoz dinamikához, amit ebből a motorból kipréselsz. Tehát a CBF szerintem egy nagyon harmonikus gép, a futómű, fék, motor minden összhangban van, a GS-nél nem. Ott a blokk marha jó, az összes többi csak azért jó, mert olcsó és ezt érezni is ha már az ember egy ideje tankot vesz a lába közé és előjönnek az igényei :)
2020. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi, CBF lesz ebből szerintem.
2020. márc. 3. 20:30
 13/13 Gabo9292 válasza:
szia végül cbf et vettél mennyire vált be ? :) érdekelne mert én is gondolkozom hogy vásárolok.
2023. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!