Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000-es évjárat körüli Toyota...

2000-es évjárat körüli Toyota 2. 0 D-4D dízelek illetve 1.4 D-4D dízelek megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 7. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem igazán. 2000 körüli dízelek nem voltak jók a toyotánál. Sokkal inkább ajánlom a benzineseket ebből az évjáratból, hacsak nem teherautóról van szó.

Avensis D-4D2.0 bontódik egyébként nálam, ha kell valami...

2020. márc. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Yaris, Corolla, Avensis amiket néztem, de akkor marad a VW csoport. Köszi az infót.
2020. márc. 7. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Láttam patika 15-20 éves Toyota 2.0 D-4D-t, amire oda volt figyelve. Minden kopó alkatrészt kicseréltek időben. Mintha szalon autó lett volna.


És bontottam olyat, ami olyan volt mint a hányás.


Ez szinte minden autóra igaz, attól függően, hogy milyen volt a gazdája.


Most egy 3-as diesel Golfot hajtok, 200 ezer környékén költöttem rá, minden szilent, csukló, kopó alkatrészt kicseréltem rajta. Jó is volt az alapom.

2020. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonlitsd mar ossze az 1.9TDI megbizhatosagat a d4dvel....


Japanbol nem nagyon szabad dizelt venni

2020. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt dízel Toyotám, nem volt különösebb hibája, igaz, nem is mentem vele sokat, de én is azt mondom, dízelből csak VW konszernt.
2021. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!