Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra K vagy Fiat Tipo?

Astra K vagy Fiat Tipo?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni.:(

Mindenképp szívó benzin.



2020. márc. 10. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Astra. Olasz autót még ha fizetnének érte sem vennék xd
2020. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

1. Esetleges típushibák felderítése.

2. Felszereltési szint, kényelem, raktér, ízlés.

3. Javítások és alkatrész árak.

4. Többszöri próbaút mindkettővel.


Nem hiszem, hogy lesz itt olyan, akinek mindkét modellel van tapasztalata.

Milliókat ne locsolj el Fiat/Opel vallásháborúra.

2020. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem teljesen egy kategória a kettő. Ez látszik az ártáblájukon is. K Astra beltere jóval minőségibb. Nagyobb, jobb kijelző, finomabb elegánsabb anyagok, aprólékosabb kidolgozás, stb. Ha nem a legfapadosabb változatot veszed, akkor felszereltségben is jóval innovatívabb.

Fiat Tipo az árával nagyon nyerő. Dacia után talán az egyik legolcsóbb autó. És ahhoz képest elég jól használható, tágas is. Ha nem zavar a gagyi fantáziátlan, elnagyolt beltér, a kopogós műanyagok, akkor jó választás lehet.

Motorikusan egyikkel sincsenek nagy gondok. (K Astra kapható még szívó motorral?) A Tipoban ezt a blokkot nagyon régóta használják, kiforrott, hiba mentes, jól szerelhető konstrukció.

2020. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sikerült eldönteni? Melyik lett?
2020. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tesztvezetés után nem volt kérdés, hogy az Astra lesz a következő 10 évben (remélhetőleg) az én autóm.
2020. ápr. 18. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudtál még szívó motorral rendelni? Mikor én tesztvezettem, akkor sajnos mindegyik szalonban kizárólag 1.4T tesztautók voltak.
2020. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sikerült, mert végülis volt még az üzletben egy kevés kmes teszt autó amiben minden megvolt amire szükségem volt.

Kicsit féltem, hogy teszt autót venni..,de eddig hibátlan és jóval olcsóbban jutottam hozzá.

2020. ápr. 19. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!