Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van felháborodva a...

Miért van felháborodva a használtautó eladó, ha nem akarok zsákbacskát venni?

Figyelt kérdés
Első autómat szeretném megvenni, gondos utánajárással. Sok használtettesztet olvasok, és figyelek a tipúshibákra, emellett rengeteg cikkben olvastam, hogy okos dolog a festékvastagságmérő. Szereztem is egy készüléket, hogy ezzel kiszűrjem a karabambolozott/javított autókat, de utolsó alkalommal az eladó dühösen elküldött miatta, még mielőtt ajánlatot tettem.

2020. márc. 14. 12:56
1 2
 11/16 Beviz Elek ***** válasza:
83%

Azért küldött el, mert egy 100ezerért hirdetett 20 éves autó jó ha beindul, hogy a műszakin nem fog átmenni azt már látatlanban garantálni lehet.

Jogod van átvizsgálni, de az árból tudni lehet milyen az állapota, aki rétegvastagság mérővel elkezdi körbejárni az nagyon el van tévedve és feleslegesen raboljátok egymás idejét.

A kínálat tetejéből válogatva ahol elvárható hogy nagyon jó állapotú az autó ott rendben van, de 100ezerért?

2020. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hónap vicce hogy százezer forinos autóhoz festékréteg vastagság mérőt viszel. Ember, örülj hogy az az autó egyáltalán gurul. Én meg segbe is rúgtalak volna
2020. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos ez nem a hónap vicce, hanem az egyre sűrűbben megjelenő troll kérdések egyike. Az ilyen agyhalott elmebajnokok miatt lesz már egyre érdemtelenebb a gyakori!

Gratulálok trollocska, sikerült megint néhány jóhiszemű válaszolót megtévesztened!

Kezdj el gondolkodni a következő kérdéseden, hogy legyen lényege az életednek!

2020. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél nyugodtan vastagságmérőt, sőt a RAL-színkód egyeztetőt is. Nem baj ha van nálad fényszóró magasságmérő, és kipufogó gázelelmző készülék is.

Igazából egy hordozható görgős pad is jó lenne -tudod, a dupla funkciós- hiszen a fékhatásmérés mellett a motorerő mérést is megoldanád. (mert ugye mindkettő "fékpad"-nak hívjuk) :D

Szóval, az a lényeg, hogy mindenre ügyelj!

Így talán megeshet hogy amíg az apró részletekre figyelsz, azalatt a nagyokban átvernek.

2020. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

100.000 Ft-os autónál még jó, hogy elzavar. Kb. semmi értelme méregetni. Annyit kell nézni, hogy ne füstöljön, legyen rajta 1 év műszaki és ne essen szét már most. Úgyis a bontóban végzi következő műszaki előtt.

Viszont ha már 10x ársávban gondolkozol és ott nem engedik a régetvastagságmérést, akkor tényleg jobb otthagyni

2020. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy normális rétegvastagságmérő, ami tényleg működik és rendesen mér, használtan is 25-30 ezernél kezdődik. A pár ezer forintos kínai vackok csak pénzkidobásra jók. Ha te tényleg vettél egy normális készüléket ilyen árban, akkkor miért 100 ezres autót nézegetsz? Ha meg kínai cart vettél akkor nem teljesen mindegy? Nem tudom eldönteni, trollkodsz, vagy csak szimplán h..lye vagy.
2020. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!