Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert akkora f@$zság most...

Miert akkora f@$zság most dieselt venni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt myomatják, hogy mekkora péniszség manapság dieselt venni, de amíg nincs olyan alternativa ami hosszú utakra megfelel, megfizethető, megvan hozzá az infrastruktura, addig venni fogják a diezelt, jogosan, bűntudat nélkül.
2020. márc. 17. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik nincs szükségük dízelre, ha lenne, máshogy állnának hozzá.
2020. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem az, főleg az downsized hulladék turbóbenzinesekhez képest. Kitiltva meg nem lesznek még soksok évig.
2020. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell oda se figyelni az ilyen károgókra.
2020. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem olvastam sehol, hogy f@$zság lenne. Csak azt, hogy sokkal több benzinest vesznek az emberek az utóbbi időben.
2020. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Péniszség, vagy nem, én 2018-ban vettem vadonat új Euro6-os dízelt és köszönöm szépen, maximálisan elégedett vagyok vele.

A turbó benzineshez képet röhejes, 80.000Ft-os felára volt abban az összeállításban, mit kértem. A turbó benzinesekben is ugyan ott van a kettőstömegű, turbó, kokszolódási gondok, LSPI, stb. Valamint én egyszerre 500km-es utakat járok. Ilyen távnál már egyetlen út altalmával is ezresek maradnak a zsebemben a benzinkúton. Az kötve hiszem, hogy Magyarországon egy Euro6-os dízelt bárhol tilos lesz beindítani a következő 20 évben.

Úgyhogy aki nem használná ki az autózási szokásai miatt, az vegyen benzinest, elektromost! Nekem megfelel a dízel. Az értékvesztés, eladhatóság pedig nem érdeke, mert nem csak pár évre/eladásra vettem.

2020. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem f..szság dízelt venni, ha a felhasználási módod olyan, akkor simán lehet az a legpénztárca és környezetbarátabb alternatíva.
2020. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 D. Brasco ***** válasza:
74%
A dizelnek még mindig van létjogosultsága a piacon,bar nyilvan nem akkor ha a sarki fűszereshez jársz azt is kéthetente.......viszont ha nagy távokat teszel meg(foleg autopalyan)es viszonylag gyakran még mindig ez lesz a legjobb.
2020. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semennyire nem fasság, sőt, ha eszed van, dízelt veszel. Európának a legkissebb gondja is nagyobb most a dízelhisztitől, de egyébként már a koronavírus előtt is enyhülni látszott a dízelek kitiltása.
2020. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak szeretnek károgni az emberek, és mindig általában nekik nagy a hangjuk, amúgy meg a dízelek köszönik jól vannak.
2020. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!