Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akar mindenki dieselt?

Miért akar mindenki dieselt?

Figyelt kérdés

Napi szinten vannak itt kérdések, amiben az illető 10+ éves dieselt keres városi használatra/ évi 15 ezer kmre.

A gázolaj már jó ideje és egyre inkább drágább, mint a benzin. A 10+ éves dieselekben több költséges dolog romolhat el, mint egy benzinesben. Nyugat-Európa városaiból sorban tiltják ki őket. Stb stb.

Akkor miért akarnak egy csomóan dieselt?


2018. nov. 28. 07:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

azért, mert bagóért kap olyan autót, ami a környéken senkinek nincs...minden szomszéd azt nézi irigykedve..


azt meg senki nem tudja, hogy kintről vasárban hozták a bontóból, és jó haszonnal adják tovább a füstölgő, lehasznált, de garázsvarázsos csodatétellel menő autót..


mert még mindig a nagy autó státuszszimbólum..és az mindent visz.

2018. nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Miből gondolod, hogy azt akarnak?

Az, hogy itt van pár ilyen kérdés nem jelent semmit.

Nekem az ismerősim jelentős része benzinest vett az elmúlt 2-3 évben.

2018. nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki? Ėn soha nem akartam. Nem is volt, nem is lesz. Csak benyás. Elektromost jelenleg nem akarok. Az a jövőben lehetsėges persze,de addigaz akkuknak töltėslehetősėgeknek sokat kell fejlődnie. Dízel nem kell, pedig nem városban kacsázok.
2018. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%

nekem van 30 éves dízel, meg 14 éves benzines is.

De jellemzően azért, mert azt látják, hogy keveset fogyaszt, akkor az biztosan jó is. Aztán amikor javítani kéne, akkor van vakaródzás.

2018. nov. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Én itt még anno megesküdtem, dízelt nem veszek, aztán vettem , mert kellett egy 7 személyes, csak úgy, meg ülés fűtés meg szélvédő fűtés, tempomat, fél millió körül, tudtam szívóroller lesz, de eddig egy autóval sem szívtam, muszáj kipróbálni, más meg szerelmes meg stb. az jobban megterhelheti az ember lelki világát. :)
2018. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 D. Brasco ***** válasza:
30%
Azért mert mint tudjuk a tédéji 3litert fogyaszt 100-on ......még 200-as utazó mellett is viharos szembe szélben 5 szemellyel egy telepakolt lakókocsit maga utan huzva is!Sokaknak meg eddig tart a látómezője......meg amit már írtak,hogy te leszel az irigyelt lakótelepi sztár a 20gazdas nyugatról levedlett koromokádóval
2018. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
Proli akar olajkályhát mert le tudja szívni a traktorból a naftát,valamint az ukrán határ közeli seftes szutykok
2018. nov. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5%
Senki nem akar dieselt, a dieselt eladni akarja mindenki. Nézz körül a gyk-n kívül is és akkor látod a valóságot.
2018. nov. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert belejuk van ivodva hogy a diesel olcsobb fenntartasu. Mellette szol meg hogy diesel autot olcsobb venni mint benzinest.
2018. nov. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én azért akartam és vettem dízelt, mert évi 20 ezret megyek autópályán és 5-öt városban.

Így már most (két és fél év után) spóroltam az üzemanyagon bő fél millát, amit ugyan nem tettem félre, mert nem szorulok rá, de egy esetleges drága javítást már bőven kifut. Tehát anyagilag valószínűleg megérte.

És négy éves volt a kocsi nem 10+-os.

2018. nov. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!