Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki szintén olyan helyzetben...

Aki szintén olyan helyzetben van, hogy mostanában lett volna a forgalmi vizsgája tud valami konkrétumot?

Figyelt kérdés
Júniusban jár le a kresz vizsgám két év után, és a jelenlegi helyzetben kérdéses, hogy addig le tudok-e vizsgázni. Áprilisban lett volna a második forgalmi vizsgám. Természetesen az összes pót órát is törölték. Ti hogyan látjátok, ki fogják tolni a jogsiszerzés határidejét ebben az esetben? Az oktatómnak kb. van 40 tanítványa...Erre a vizsgára is majdnem 3 hónapot vártam.

2020. márc. 18. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem fogja sajnos megmondani neked, mert nincs kigondolva.

Annyi biztos márc. 19 holnaptól felfüggesztik a vizsgákat, határozatlan ideig.

Mivel a járvány ha a meleget nem bírja, akkor is jó esteben május-júniusig el fog húzódni, csak most kezdődik itt, de rosszabb esteben tovább nem lesz vizsga, ezt se tudja senki jelenleg.

Ha lesz is májusban vizsga, nagyon-nagyon sok pénzt kellene fizetned, hogy jusson hely neked.

Szóval esélyes, hogy ezt buktad, maximum lehet ilyen esetben méltányosságból csúsztatják a dolgot, de ez az NKH-n múlik majd.

Ezért nem szabad az utolsó pillantokra hagyni. Másfél év alatt meg lehetett volna csinálni. Tudom, pénz idő kérédse... szóval a váalszom nem vigasztal.

2020. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vizsga már eddig is be volt fizetve, és két hét múlva lett volna esedékes, pót órák pedig mától kezdődtek volna.
2020. márc. 18. 19:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Hidd el, én se így terveztem.. Tavaly februárban kezdtem el az órákat, júniusig 20 órám volt, aztán kint dolgoztam Amerikában. Most az első vizsgám nem sikerült, ez lett volna a második.
2020. márc. 18. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy a KRESZ-vizsgád lejárata miatt nem kell aggódni, ha ebből az okból kifolyólag nem tudtál vizsgázni az nem lesz majd probléma. Az hogy mikor tudsz majd legközelebb, még jó kérdés. Áprilisban biztos nem, utána meg csak reménykedni lehet hogy hamar.
2020. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!