Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezérműszíjat hogy kell...

Jasdik kérdése:

Vezérműszíjat hogy kell helyesen felrakni?

Figyelt kérdés
Nem akarok vezerlest cserelni, csak kivancsi vagyok ugye leszedem a régi szíjat, a vezerles jelen van ugye, utana a új szijat forgas iranynak megfelelően felhelyezem, viszont ugye, azt nem tudom hogy a szíjnak van e valami más figyelni való része is feltételkor.Valamint amikor fent van és átugrik egy fogat akkor megtud bolondulni, viszont.Azt nem értem hogy atugrasnal hogy ugrik at marmint mit takar az hogy atugrik egy fog odebb csuszik pl a vez tengely masik foga koze?Valaki vilagositson fel

2020. márc. 18. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
29%

Jelre kell állitani és feltenni, a feszitőt után állitani és kész.

Ha átugrik lehet be se indul mert elállitódik minden egymáshoz viszonyítva.

Magát az átugrást azt csak érted tán?

2020. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehetőleg a gyári jeleket kell figyelembe venni, amit odamázolt xyz szerelő, az 50%-ban biztos.

Legalábbis rengeteg elállított vezérléssel találkoztam.

Szervízben nem néznek semmit, összejelölik, majd leveszik, aztán ugyanúgy felrakják.

1-1 fog ide vagy oda olyan nagy eltérést nem csinál benzinesen, legfeljebb nem adja le a max teljesítményt, meg hibakódokat dobál.

És általában a gyártók nem kicsit nehezítik meg újabban a jelek megtalálását, németeknél többnyire, idomokat, hasábokat kell beilleszteni, és akkor lesz jelen a főtengely, vez. tengely.


Átugrás a laza szíj miatt van.

Megfeszítés is általában célszerszámmal megy.

2020. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!