Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PÁV vizsgálat eredménye nem...

PÁV vizsgálat eredménye nem évül el, ha teljesen elölről kezdem el az autósiskolát?

Figyelt kérdés

Kb 5 éve sajnos a forgalmi vizsgán ötször megbuktam

(B KAT). Azután elmentem PÁV-ra. Ahol két évre megkaptam az alkalmasságit,hogy nincs semmi bajom. De mivel abban az időszakban vesztettem az állásomat kicsúsztam a határidőből, hogy letegyem a forgalmit.

Így kezdhettem mindent elölről.


Most januárban kezdtem újra az iskolát. Már mehettem is volna kresz vizsgára múlt héten. De felhívott az autós iskola, hogy nem tudnak kiírni kresz vizsgára mivel a rendszer azt jelzi , hogy eltiltás alatt vagyok.


Ilyen esetben kérnem kell egy igazolást újra, hogy anno már voltam? (mivel amit küldtek már nincs meg)


Vagy úgy kell értelmezni, hogy két évig alkalmas voltam vezetésre aztán pedig újra nem?


Én abba a tudatba voltam, hogy ha mindent az elejétől kezdek akkor a páv abban az esetben érvényét veszíti alapból.


Előre is köszönöm mindenki szakmai tanácsát segítségét.



2020. márc. 19. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint PAV IV-ről beszélünk. Nem mindegy. Rá van írva a határozatra, meddig érvényes. Ha nincs meg, érdeklődj a közlekedési hatóságnál.
2020. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen PÁV IV-ről. Annak idején 2 évre adták meg. Azért nem értem , hogy most miért szórakoznak vele. Egy olyan dologgal ami már rég elévült.
2020. márc. 19. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha páv-ot csak 2 évre kaptad meg és kb. 5 éve csináltad, akkor valószínű hogy újból meg kell csinálnod!

Oktatód lehet jobban jártas ebben!

2020. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért az érdekes , hogy az ember teljesen újra kezd mindent az alapoktól, és most még kresz vizsgára sem engednek el mert jó pár évvel ezelőtti lejart pav papirral szórakoznak.
2020. márc. 20. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!