Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Japánban bezárt a Suzuki gyár...

Japánban bezárt a Suzuki gyár a korona miatt?

Figyelt kérdés
Van onnan autó szállítás az EU ba és Magyarba?

2020. márc. 20. 09:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na vettem a fáradtságot helyetted, és utána néztem. 2016-év végéig gyártottak itthon Swifteket.

Az új generációt már nem itthon csinálják. Ennyiben igazad van, ezt elismerem. De egészen odáig itthon készült az összes az elmúlt 25 évben. Szóval ne csinálj úgy, mintha soha nem is gyártottunk volna, mert nagyjából úgy beszélsz.


De attól még itt írogathatod nekem a privát üzeneteket, akkor se leszel kevésbé hülye :D. Te kezdted itt nyomatni, hogy ki az értelmes és ki nem, aztán írkálod nekem, hogy milyen kis köcsög vagyok. Egészen eddig normálisan írtam neked.

Ülj a szar Swiftedbe. Pont abba való, panellakó fillérszámoló suttyó lehetsz.


Egyébként teljesen felesleges azon agyalni, hogy hol készül a redvás autód. Eddig azt gondoltam itthon készül, és az itthoni gyár a releváns, ergo felesleges a Japánokkal foglalkozni. Most megtudtam, hogy Japánban készül. Ugyanúgy felesleges velük foglalkozni. Ha itteni gyár is bezár, meg a Japán is bezárt, akkor nem rohadtul mindegy, hogy melyik (bezárt) gyárban készül? :D.

Eddig azt mondtam foglalkozz az itthoni gyár helyzetével. Ami valszeg bezárt. Most azt mondom foglalkozz a Japánnal, ami talán kezd újra nyitni, de zárva volt az elmúlt 2 hónapban. Számít? Nem. Ugyan ott vagy vele. Japánban bezártak 1-2 hónapra, itthon most fogunk. Gyártási idő szempontjából teljesen lényegtelen, hogy hol készül az autó.


Nem tudod nyomon követni, hogy hol tart épp a gyártás. Mint említettem, az is lehet, hogy már kész. Az is lehet hogy nincs. Lehet Decemberbe kapod meg. Lehet hogy időben.


Viszont a véleményem továbbra is változatlan. Teljesen értelmetlen kérdés. És ha csúszik? Akkor mi van? Ha csak 1 hónappal később ülhetsz bele ebbe a csodába? Akkor? Felkötöd magad? Vagy mi? :D. Nem kell itt drámázni, meg tenni a fejed. Aláírtad, várj. Ennyit tudsz tenni. Nem kell itt vergődni.


Gondolom annyi eszed nem volt, hogy megkérdezd a márkakereskedést. Hátha ők többet tudnak?

Be is fejeztem.

2020. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Te Csicska,montam nemgyártanak Magyarban Swiftet.Tisztaszaranyakad, na csőőő.....
2020. márc. 24. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!