Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Senda alapjáraton...

Derbi Senda alapjáraton lefullad miért?

Figyelt kérdés

Hali van egy '07 es sendám problémám az hogy elinditom, megy egy kicsi ideig majd lefullad, ezt ugy tudom csak megelözni ha rajta hagyom a szivatót és kicsit forgatom ezt olyan 1 percig majd vissza a szivatót és akkor már jó az alapjárat, ez mitöl lehet? tudom hogy hideg meg minden de ha rajta hagyom a szivatót gáz adás nélkül akkor is megáll,amit nem szabadna csinálnia szivató nélkül gázadásra meg lehörög ha gyorsan ráhuzom akkor megint felpörög...

Normális ez? Csak hideg motornál van.


Ami új benne:

membrán,tömités

karbi

2vel nagyobb föfuvóka és alapjárati fúvóka



2020. márc. 21. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Senda van 2000-es évjárat, ha hidegen beindítom szívatóval adni kell 1-2 gázfröccsöt, hogy ne álljon le, utána visszatolom a szívatót, és akkor már szépen ketyeg alapjáraton. Viszont ilyenkor még semmi erő benne, üresben kipörög, de ha elindulok azonnal fullad, 2-3 percig kell melegíteni és olyankor indulok el.
2020. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Èrdekes, van ismerős ugyan ezekkel a beálításokkal mègis tartja az alapjáratot ès simán felöltözik mèg a motor melet , nem áll le neki...
2020. márc. 21. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdekes, hisz 2 különböző motorról van szó...

Nem úgy kell beállítani a karbit, ahogy a haverodén van oszt nem lesz ilyen probléma.

2020. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve hogy szivatóval gázadásra, ha jól van beállítva, akkor meg kéne állnia a nagyon dús keverék miatt...

Ezt meg tényleg felejtsd el hogy az ismerősnek hogy van beállítva. Szerintem a tied keveset kap, mert lehet hogy egy kicsit jobban meg van kopva már a motor.

2020. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg mi a tosznak a nagyobb alapnárati fúvóka?
2020. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor hogyan álitsam be csak hidegen és az alapjárattal van gond, de ha megyek vele rendesen kipörög és semmi probléma sincs...levegö csavart jól beálitottam , melegen gázadásra jól reagál és viszonylag gyorsan vissza megy alapjáratra...

Vagy törödjek bele hogy ez ilyen mert kopott? óra szerint 19e km de már nem a gyári henger van rajta

2020. márc. 22. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!