Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapest, Mr. Mustang Szalon...

Budapest, Mr. Mustang Szalon autói milyenek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van valakinek véleménye, esetleg tapasztalata a Budapesten található Mr. Mustang Szalon autóiról és megbízhatóságáról. Előre is köszi.

2020. márc. 22. 15:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
Csattos, vízkáros autókat árulnak, amit a litvánok pofoznak ki nagyjából eladhatóvá. Én személy szerint messziről kerülném.
2021. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ilyenek, ahogy a lenti cikk is leírja. Árveréseken fillérekért vásárolt, csúnyán összetört autók, amiket Litvániában hoznak külsőleg(!) eladható állapotúvá majd lelkiismeretmentesen itt kerülnek értékesítésre ezen a csatornán keresztül.


Verrasztó Dávid ajándékautója

[link]


A Zrt-hez kapcsolódó oldalakon, ne keressetek negatív kommenteket, az összeset törlik. Kérdezettek utána facebook-os amerikai autós csoportokban, olvassátok a google értékeléseket és egyéb fórumokat, ahonnan nem tudják töröltetni.


Lehet tőlük autót venni, sokan vesznek is. Csak aztán ne felejtsetek el életbiztosítást is kötni magatokra. ;)

2022. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Sziasztok ne vegyetek tőle autót.Kaukciót fizettem előre.Az autó amiért mentem törött volt.Kaptam egy másikat amivel átvert.Átiratni nem tudom mert litván a rendszám.katasztrófa.

Ja a kaukciót nem kaptam vissza vagy elviszem a v6 os mustangot pedig v8 ért menten vagy nem kapom vissza a pénzem ami közel 800.000ft volt.

Nevetséges.Feljelenteni nem tudom mert elhoztam a csere autót.A jogokat jól tudja.Ne vegyetek tőle semmit.

Minden jót.

2023. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Bocsi 8000000.
2023. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!